Alo Toz Çamaşır Deterjanı Beyazlar ve Renkliler İçin 6 kg

Uygun Fiyat+1

23,99 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 23,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:43 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Uygun Fiyatlı Ekonomik Temizlik

Türk aileleri için olmazsa olmaz ürünlerin arasında yer alan ALO markalı çamaşır deterjanları hali hazırda varlığını başarı ile sürdüren markalardan biri. Bu nedenle markanın ürettiği ürünler özellikle inceleme ekibi olarak bizimde ilgimizi çekiyor. Bu nedenle son incelememizde Alo toz çamaşır deterjanı sizler için inceledik. Yıllar geçmesine rağmen kalitesini kaybetmeyen markayı bir de bizim gözümüzden görün istedik.

Deterjanın Kullanım Yönergeleri

Alo toz çamaşır deterjanı beyazlar ve renklilerin aynı deterjan ile yıkanabilmesi esasına dayanıyor. Bu sayede iki farklı deterjan almaya gerek kalmadan sadece bir ürün ile hem ekonomi yapmanız mümkün olurken hem de istediğiniz temizlik iki gurup için sağlanmış olacak.

Ürün açıklaması ve özelliklerine baktığımızda sadece karşımıza kirleri temizleyeceği ve %100 alo temizliği sağladığı yönünde bir açıklamanın var olduğu çıktı. Bu bilgilerin yeni denemek isteyen bir kullanıcı için ne kadar yeterli olduğu tartışma konusu olsa da biz yine de incelemelerimizi deneyerek test etmeyi tercih ediyoruz. Zira Alo kendi kalitesini ispat etmiş bir marka olsa da yeni kullanıcı deneyimleri için son derece açıklamadan uzak bir söylem olduğunu belirtmemiz yanlış olmayacaktır.

Teknik Özellikler ve Test Sonuçları

Alo söz konusu deterjanı makineler için üretmiş durumda. Ayrıca markanın hala elde yıkamalar için deterjanlar ürettiğini söylemek hem bir toplumsal gerçeği hem de markanın her kullanıcı gurubuna ait olduğunu tespit etmek için yeterli olacaktır.

Alo yeni nesil makinelerin çok daha az su kullanan yapılarına ayak uydurmak üzere hazırlamış olduğu ürününde tartışılır bir tavsiyeye imza atmış durumda. Ürün kullanımında makinenin çok fazla çamaşır ile doldurulmamasını belirten marka bu açıklama ile kafalarda soru işareti bırakmış durumda.

Genel temizliği düşünüldüğünde biz iki farklı yıkamayı da denedik. 9 kg çamaşır yıkama haznesi olan bir makinede tam kapasite çalıştığında söylendiği gibi bazı kıyafetlerde istenilen temizlik sağlanamadı. Fakat kapasitesinden biraz daha az kapasite ile çalıştırılan makinelerde kalan tambur içi boşluktan olsa gerek tam manası ile temizlik sağlanabilmiş durumda.

Alo üretmiş olduğu ürünü ile orta sınıf bir fiyat etiketine sahip. Eğer çok pahalı bir ürün almak istemiyorsanız ve makinenizin biraz daha düşük kapasite ile çalışması sizin için sorun olmuyorsa Alo toz çamaşır deterjanı sizin içinde uygun bir ürün olacak.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
8
Kullanıcı Puanı: 4 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz