Amway L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici

Uygun Fiyat0

31,90 TL 44,90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 31,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 18:58 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Amway L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici, her türlü kiri ve yağı kolay bir şekilde söküp atan birçok yüzeyde kullanılabilen çok amaçlı bir temizleme ürünüdür. Ayrıca kullanılan yüzeylerde çizik oluşturmaz ve doğal parlaklığı korur. İçerisindeki doğal ve güçlü bileşenler sayesinde güvenilir bir kullanım imkanı sunar.

Amway L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici, evinizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Cam, kapı, koltuk, halı, mutfak ve banyo yüzeylerinde kullanılabiliyor. İçerisinde kimyasal bileşenlerden daha çok doğal bileşenlere yer vermesi sayesinde hem yüzeylerde koruma sağlıyor hem de kullanan kişilerin alerjik bir durumla karşılaşmasını engelliyor. Klorlu ağartıcı, fosfat ve sert asitlerin yerine doğada tamamen çözünebilen bileşenlerden oluşuyor. Bu sayede kullanıldığı yüzeylerde zararlı ve kimyasal kalıntı bırakmıyor. Bu durumda ekstra bir durulama gereksinimini ortadan kaldırıyor.

Piyasada farklı fiyat seçenekleri ile çok fazla temizlik ürünü yer alıyor olsa da bu ürünlerin hepsi güvenilir değildir. Bu yüzden her yüzeyde gönül rahatlığıyla her ürünü kullanmak da mümkün olmayabilir. Çünkü birçok temizlik ürününün içerisinde sert asit ve fosfat gibi insan sağlığına zararlı güçlü kimyasallar yer almaktadır. Amway L.O.C. Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici ise bu ürünlerin aksine tamamen doğal bileşenlerden oluşuyor. Bu yüzden hem cilt sağlığı hem de genel sağlık açısından oldukça güvenilir bir ürün olarak değerlendiriliyor.

Amway L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici Kullanımı

Amway L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici evinizin hemen hemen tüm yüzeylerinde çok rahat bir şekilde kullanılan temizlik ürünüdür. Özellikle cam ve fayans gibi yüzeylerde yüzeyin çizilmeden temizlenmesini ve parlaklık kazanmasını sağlıyor. Halı ve koltuk gibi yüzeylerde ise mobilyanızın dokusuna zarar vermeden yine parlaklığını ve rengini koruyarak temizlik yapmanıza imkan tanıyor. Birçok temizlik ürününün aksine kesin deterjan kokusunun olmaması ürünün en büyük avantajlarından. Ev veya iş yerinizde astım hastası kişiler yer alıyorsa ürün temizlik ürünleriniz içerisinde en başta yer almalıdır.

Kullanım Şekli

  • Banyo, tuvalet, emaye karolar, duşa kabin, mermer yüzeyler, ocak, tezgah, yıkanabilir duvar, kapı ve boyalı ahşap yüzeylerde kullanılabilir.
  • Genel temizlik için 5 litrelik bir kova dolusu suya 30 ml ürün eklemelisiniz.
  • Püskürtme tabancı ile püskürtmeli temizlik yapacaksanız 450 ml suya 50 ml L.O.C. ekleyin.
  • Lavabo veya tuvaletler ise doğrudan yani suyla karıştırmadan ürünü kullanın. Ürün kapağının ölçüsü kadar L.O.C’u lavabo veya tuvalete dökerek iyice ovalayın.

 

 

 

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Kullanıcı Puanı: 5 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz