ARÇELİK 3140 SFC SU ARITMA CİHAZI

Uygun Fiyat0

1.529,00 TL 1.960,00 TL

En İdeal Site: markalardan.commarkalardan.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: markalardan - 1.529,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:26 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Sağlıklı Sular İçin Arçelik Su Arıtma Cihazı

Arçelik’in son ürünleri arasında yer almaktadır. Musluk suyunu sağlıklı bir hale getiren Arçelik 3140 sfc su arıtma cihazı son derece güvenlidir.  Su arıtma makinasının içinde bulunan ve yapımında da kullanılmış parçaların tamamı güvenli ve insan sağlığına hiçbir etkisi bulunmayan oldukça kullanışlı bir model olarak karşımıza geliyor.

Arçelik su arıtma makinesinde 3 ve 4 aşamalı olarak sayılan su filtreleri bulunur. Bulunmakta olan filtrelerde ters ozmos teknolojisi kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan ozmos teknolojisi sayesinde şebeke suyu iyi bir şekilde arıtılmasını sağlar bu teknoloji sayesinde suyun içerisinde bulunmakta olan kir, kireç ya da klor, tuz gibi yabancı maddeler filtrelenerek bütün mikroorganizmalardan temizleme işlemi gerçekleşir.

İnsan sağlığına karşı uyumlu olup bir sürü sertifikaya sahip bir üründür. Ters ozmos musluk suyunu temiz bir şekilde içebilmek amacı ile uygulanmakta olan yöntemler arasında en etkilisidir. Termos filtreleri sadece suyun geçebileceği boyuttadır böylece suda bulunan ağır metaller, organizmalar filtrelenerek suyunuza karışamayacaktır.

Model Özellikleri           

Tezgâh altı modeli olarak geçen bu su arıtma cihazının içinde 4 aşamalı bir filtreleme sistemi bulunmaktadır. Sediment, ön karbon, ters ozmos ve son karbon filtreleri bulunur.

  • 12 litre su tankı özelliği
  • 189 litre temizleme özelliği
  • Kompakt dizayn özelliği
  • Toplam ağırlığı ise 7 kilogram

3140 SFC Arçelik Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Tanıtım Videosu

Daima tap taze su kullanabilmenizi sağlayan ürünümüz 3140 SFC Su Arıtma Cihazımızı yakından tanıyalım. Ürünümüzde dört kademeli arıtma sistemi bulunmaktadır. Şebekenizden...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz