ARÇELİK 3880 KT KURUTMA MAKİNASI

Uygun Fiyat+1

1.659,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 1.659,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:28 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Enerji Tasarrufu Yaparak Ailenizi Koruyan Makine

Arçelik 3880 kurutma makinası ısıtıcısız bir şekilde tasarruf ederek enerji tasarrufu imkânı sağlar.  Tasarım olarak ürün beyaz renge sahiptir. İçerisinde ısı pompası yani kurutma teknolojisi ne sahip olup kurutma kapasitesi oldukça yüksektir. Üründe bulunmakta olan program sayısı 16’dır.

Enerji performansı A++ olup yıllık enerji tüketimi 230kWh’dir fakat standart kullanımlarda 160’dır. Bahsettiğimiz özelliklere bakıldığında Arçelik markasının ürettiği bu ürün özellikleri bakımıyla diğer kurutma makinalarından avantajlıdır. Fiyatını ele alacak olursak kurutma makinasının fiyatı genel olarak diğer ürünlere göre çok pahalı değildir.

Arçelik 3880 KT kurutma makinasının içerisinde yer alan programlar ise gösterge tipi led ışığı bulunmaktadır. Tambur desenli bir tasarıma sahip olan kurutma makinasının içerisinde yer alan kontrol tipi akıllı nem sistemi, su tankı dolum uyarısı gibi programların yanı sıra filtre temizleme ve direk su tahliyesi programlarında bulunmaktadır.

Bahsettiğimiz programlar ve özellikler dışında belirgin olan birtakım özellik daha bulunmaktadır, İçerisinde bulunmakta olan tambur hacmi 118 litredir.  Dokunmatik tuşları ile sizlerle kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirme imkânı sunar. Arçelik kurutma makinasında yer almakta olan çocuk kilidi özelliği de kullanıcıları tarafından takdir edilmekte olan bir özellik olmaktadır.

Makine Ölçüleri

Arçelik kurutma makinası diğer kurutma makinaları ile hemen hemen aynı ölçülere sahiptir.

  • Ağırlığı 51 kilogramdır.
  • Yüksekliği 84,6 santimetredir.
  • Genişliği 59,5 santimetredir.
  • Derinliği ise 59.8 santimetredir.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz