Arçelik 9103 YPS A+++ 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinası

Uygun Fiyat0

1.654,90 TL

En İdeal Site: arcbayi.comarcbayi.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: arcbayi - 1.654,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:05 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Daha Büyük Yıkama Kapasitesi

Türkiye de uzun yıllar beyaz eşya alanında üretim yapmış ve son derece büyük başarı yakalamış markalar arasında Arçelik markasının yerini ayrı tutmak gerekiyor. Zira tüketiciyi anlayan ve ideal çözümler üreten marka bu yönü ile bakıldığında piyasanın alım gücüne göre makineler üretme konusunda son derece başarılı.

Fiyat politikasını bir yana bırakalım üretmiş olduğu makineler ile de markanın son derece büyük başarı topladığını inkar etmek doğru olmaz. Biz de bugün incelememizde Arçelik markasının 9103 YPS A+++ Ürününe yer veriyoruz. 9kg yıkama kapasitesine sahip olan ürün tek yıkamada tüm çamaşırı bitirmek isteyenlere kolaylık sağlayacak. Ayrıca üründe 1000 devir dönüş hızı olmasına karşın A+++ sınıfında yer alması son derece önemli bir artı.

Ürüne Ait Teknik Ayrıntılar

Teknik özelliklerine yakından baktığımız ürünün gri renkli olduğu fark edilmekte. Ayrıca son dönemin bu alanda popüler modalarından olan 14 dakika yıkama hızı üründe yer alan önemli teknik özelliklerden sadece biri. Çamaşır makinesi Arçelik bu yönü ile çocuksuz ve kalabalık ailelere fazlası ile yeterli olabiliyor. Ayrıca ürün solo kullanım içinde son derece uygun

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz