ARÇELİK CMKR 8123 ÇAMAŞIR MAKİNASI

Uygun Fiyat+4

2.234,99 TL 3.579,00 TL

En İdeal Site: evidea.comevidea.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: evidea - 2.234,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:29 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
4

Arçelik Markasından Hem Renkli Hem De Hızlı Çamaşır Makinası

Arçelik beyaz eşya konusunda daha öncelerde çeşitli ürünler üretmişti fakat son zamanlarda piyasa da iyice görmeye başladığımız renkli beyaz eşyalar oldukça beğeni almıştır. Özellikle son zamanda çıkardığı Arçelik CMKR 8123 bayanlar tarafından oldukça ilgi görmüştür. Pembe, sarı ya da kırmızı renklerle karşımıza çıkan bu makinalarda en belirgin özellik görünümüdür. Fakat özellikleri bakımıyla da oldukça gelişmiş bir model olmaktadır.

Ürün Özellikleri

Arçelik cmkr 8123 çamaşır makinası özel bir tasarım teknolojisinden oluşmaktadır. Bu teknolojinin adı ise tambur teknolojisidir. Kullanılmakta olan teknoloji çamaşırlarınızı en iyi şekilde korumayı amaçlar. Özel bir tasarım olan çamaşır makinası cam kapağı ve tambur deseni sizlere kaliteli bir çamaşır yıkama olanağı sunar.

Tambur teknolojisi dışında içerisinde bir teknoloji daha içerisinde yer almaktadır. Aqua fusion adı verilen teknolojide kullanılmaktadır. Sistem su jeti sistemidir. Sistemde deterjanın karıştığı su çamaşırlarınıza püskürtülür. Gerçekleşmekte olan su alımı özelliği deterjan tasarrufu yaşamanızı sağlar. Verimlilik durumu gerçekleştirir. Gereken ölçülerde deterjan kullanıldığı takdirde etkili ve kaliteli bir temizlik deneyimi yaşayacaksınız.

Ürüne Ait Teknik Detaylar

  • Ölçülerini ele alacak olursak çamaşır makinasının genişliği 60 cm, yüksekliği 84 cm ve derinliği 61 cm’dir.
  • Çamaşır kapasitesi 8 kilogramdır.
  • Enerji tasarrufu A+++ yanı-%40’dır.
  • Maksimum sıkma kapasitesi 1200 dk’dır.
  • Su girişi tektir.
  • İçerisinde bulunmakta olan program sayısı 16.
  • Deterjan sistemi bulunmaktadır.
  • Motor tipi prosmart inverter’dır.
  • Çocuk kilidi bulunmaktadır.

8143 CMK Arçelik Çamaşır Makinesi Tanıtım Videosu

Arçelik Ailesi'nın şık tasarımı ile ön plana çıkan 8143 CMK Çamaşır Makinesi, üstün özellikleriyle de hayatınızı çok kolaylaştıracak. Çamaşır makinemiz, enerji standartl...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz