ARİEL PROFESSİONEL LEKE ÇIKARICI 70 Yıkama x 2 Adet

Uygun Fiyat0

106,50 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 106,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:46 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Uzman Temizlik Markasından Lekelere Karşı Güçlü Silah

Ariel markası uzman ve Profesyonel leke çıkarı ürünü ile müşterilerine eşsiz bir temizleme sunmaktadır.  Bu ürünün sıvı, toz ve sprey şeklinde leke çıkarıcı ürünü bulunmaktadır. Bu ürün hem renkli hem de beyaz kıyafetlerin yıkanımı için uygundur. Kıyafetlerinizde bulunan kurumuş ve inatçı lekeleri temizleyerek sizlere kusursuz, temiz kıyafetler sunar.

Ariel professionel leke çıkarıcı özelliği sayesinde en inatçı lekeler olan çim lekeleri, kahve lekeleri ya da yağ lekelerini uzman bir şekilde çıkarmaktadır.  Ariel’in leke çıkarıcı ürününe uyguladığı formül sayesinde kıyafetlerinize asla olumsuz bir etki etmez ve renklerinde asla bozulma yansıtmaz. Tüm kıyafetlerde etkili bir şekilde lekeleri temizlemektedir. Üstelik bu ürünün fiyatı piyasa da bulunmakta olan ürünlere oranla daha avantajlıdır. Ucuz fiyatlarla kaliteli bir yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Kullanım Yöntemi ve Sonuç Kalitesi  

Bu ürünü dilerseniz çamaşır makinası ile yıkarken dilerseniz de suya basma yöntemini uygulayabilirsiniz. Bu suya basma yönteminde ılık suyun içerisine kıyafetinizi yerleştirin ve içerisine bu leke çıkarıcı dökünüz ve köpürterek yıkadığınız takdirde lekenizin çıktığını görebileceksiniz.

  • Ürünü çamaşır makinasında kullanmayı tercih ediyorsanız makinanıza kıyafetlerinizi koyunuz.
  • Ardından makinenizin deterjan kısmına bir miktar bu ürünü dökmeniz etkili bir temizlik için yeterli olacaktır.
  • Bu ürünün sunduğu temizleme kalitesi ile kıyafetleriniz tertemiz olacak ve renklerindeki canlılığı herkes fark edecektir.
  • Temiz kıyafetler için kesinlikle Ariel professional leke çıkarıcıyı tavsiye ediyoruz.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    ayşegül 13/02/2018 at 13:39

    Küçük kızımın kıyafetlerini çok kirletmesi yüzünden bu ürünü denemek istedim ama fiyatı çok yüksek geldi tekrar araştıracağım

Yorum Bırakın

Temiz Temiz