Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi

Uygun Fiyat0

26,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 26,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:32 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Temizlik ürünleri söz konusu olduğunda çamaşır makineleri için şüphesiz akla ilk gelen marka Ariel. Firma bu alanda özel bir ekibe sahip ve ürettiği tüm ürünlerde sahip oldukları kaliteyi ve kusursuzluğun altını çiziyor. Ürün bu denli iddialı olunca inceleme ekibimizin markajına girmeleri de kaçınılmaz olmuş durumda.Sonuçlara geçmeden önce ürünün neler vaat ettiğini ve ne tür sorunlara karşı çözüm ürettiğine gelin hep birlikte bakalım.

Ariel sıvı deterjan ürünü ile hem sıvı hem de toz gücünü bir araya topladığının altını çiziyor. Yani ürün tam manası ile beklentilerin karşılanması garanti ediyor. Ürün kapağı açılıp kapanabilir bir biçimde tasarlanmış durumda. Pratik açılma yöntemi sayesinde tek elinizle dahi paketi açabilmeniz mümkün. Ürün ovalama ile kullanılmaya uygun bir içeriğe sahip. Ön yıkama için de kullanılabilen ürünü elle yıkamalarda da kullanmanız kolaylaştırılmış durumda.

 

Çamaşırlar için ekstra koruma sağlayan Ariel sıvı deterjan çamaşırlarda ekstra yumuşama hissi uyandırması için özel bir içerikle hazırlanmış durumda.

Teknik Özellikleri ve Kullanım Yöntemi

  • Beyazlar için özel olarak tavsiye ediliyor. Ürün özellikle beyaz kıyafetlerde ekstra bir ışıldama talep edenlerin beklentilerini karşılamak için fazlası ile yeterli olacak.
  • Ürün çamaşır suyu kokusu ortadan kaldıran dağ esintisi kokusu ile desteklenerek çamaşırların daha güzel kokması için dizayn edilmiş durumda.

  • Ariel dağ esintisi çamaşır suyunu kullanmak isteyenlere sadece beyaz kıyafetlerde değil aynı zamanda renkli ve siyah kıyafetlerde de renk soldurmayan koruma etkisi ile cevap sunuyor. Ürün bizim yapmış olduğumuz testlerde yoğun yıkamalar ve 5 yıkamada dahi kıyafetlerde olumsuz bir sonuç oluşturmadı.
  • Çamaşır suyu ve çamaşır deterjanları düşünüldüğünde akla ilk gelen marka olmayı başaran Ariel bu incelemede söz verdiği kaliteyi ve temizliği sağlayarak bizden tam puan almayı başarıyor. Ayrıca temiz kıyafetler ve ışıldayan görünüm için inceleme ekibimiz de ürünü tavsiye ediyor.

Leke Savar Kapaklı Yeni Ariel Sıvı Deterjan

Temizliğin sesini duyuyor musunuz?

6.5 Genel Puan
İnatçı Lekeler İle Mücadele Ediyor

Sıvı deterjan klasmanında zirvede yer alan ürünler arasında yer alıyor

Fayda Fiyat Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
ARTILARI
  • Tek yıkamada çok daha etkili sonuçlar
EKSİLERİ
  • Biraz daha uygun fiyatlı olabilirdi
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz