ASHLEY JOY ÇİFT FAZLI SAÇ BAKIM SPREYİ

Uygun Fiyat+2

29,67 TL

En İdeal Site: lidyana.comlidyana.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: lidyana.com - 29,67 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:50 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Ashley Joy çift fazlı saç bakım spreyi markası saç bakım ürünleri alanında birçok ürün ile karşımıza çıkıyor. Bu ürünler ile kadınlar ve erkekler için bakımına özellikle önem verdikleri saçların sağlıklı ve güçlü olması hedefleniyor. Sağlıklı saçlara sahip olmak elbette ki saç bakımıyla mümkündür.

Ashley Joy çift fazlı saç bakım spreyi ve Saç bakım ürünleri

 • Şampuanlar
 • Saç kremleri
 • Ashley Joy çift fazlı saç bakım spreyi
 • Saç bakım serumları
 • Saç bakım maskeleri
 • Doğal ve besleyici boyalar

Ashley Joy çift fazlı saç bakım spreyi bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Saç bakım spreyleri. Ashley Joy Çift Fazlı Saç Bakım Spreyi ile bu çokça tercih edilen ürüne farklılık getirerek içeriğini genişletmiş hem onarıcı hem de yenileyici bir ürün ortaya çıkarmıştır. Her yıkama sonrası kullanarak saçların kolay taranmasını ve yıpranmış saç uçlarını besler ve onarır. İçeriğinde bulunan badem yağları ve buğday proteini ile saçınızın ihtiyacı olan nemi karşılar.

Ashley Joy çift fazlı saç bakım spreyi saçlarınıza sağlıklı görünümü sağlayan parlaklığı ve yumuşaklığı kazandırır. Saçlarınıza şekil verirken kolaylık sağlar ve uzun süre kalıcılık sağlar. Durulama gerektirmez. Uyguladığınız andan itibaren sağlıklı görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Ashley Joy Çift Fazlı Saç Bakım Spreyi saçlarınıza gereken bakımı yaparak yıpranmış kısımları onarır, yenileyici özelliği ile saç köklerini besleyerek yenilenmesini sağlar, saçları yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşturur. Saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı tek başına yapacak bir üründür.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
 1. Cevapla
  deniz 13/02/2018 at 11:54

  Saçlarım çok soluk ve güçsüzdü bu ürün sayesinde güçlü ve ışıltılı oldu

Yorum Bırakın

Temiz Temiz