Astonish Halı & Koltuk Temizleyici 750 ml

Uygun Fiyat0

21,90 TL 29,50 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 21,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 18:57 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Astonish Halı & Koltuk Temizleyici, eski lekelerde bile %100 etki gösteren halı ve koltuk temizleme ürünüdür. Halı, koltuk, kanepe ve sandalyelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün tüm lekelerde gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Astonish ile Halı ve Koltuk Temizliği 

Halı ve koltuk temizliği kimi zaman korkulu bir rüyaya dönüşür. Özellikle çay ya da şarap lekesi gibi inatçı lekelere ne yaparsanız yapın çıkaramayabilirsiniz. İnatçı lekeler için tüm uğraşların sonunda çoğu zaman halı veya koltuklarda renk değişimi olabileceği gibi dokusunda da hasarlar meydana gelebilir. İşte bu yüzden mutlaka halı ev koltuk temizliğinde doğru ürünlerin tercih edilmesi gerekir.

Astonish, halı ve koltuk temizliği denildiğinde akla gelen ilk markalardan biridir. İnatçı lekeleri söküp atarken döşemelere ya da halılara en ufak zarar vermeden kullanılabilmesi ürünün en büyük avantajları arasında yer alır. İngiliz markası olan Astonish aynı zamanda İngiltere’de test edilerek onaylanmış bir üründür. Ürün yalnızca lekeleri temizlemez aynı zaman da koltuk ve halıların dokusunun korunmasını sağlar.

Koltuk ve halılar hem ofislerde hem de evlerde en çok kullanılan ev eşyalarıdır. Bu yüzden de diğer mobilyalara göre çok çabuk kirlenir. Zamanla kirler ve lekeler halı ve koltukların derinliklerine işleyerek renk değişimlerine yol açar. Eğer doğru bir temizleme ürünü kullanılmazsa eşyalarınızın renk ve dokularında daha büyük hasarlar ortaya çıkabilir. Astonish Halı & Koltuk Temizleyici, en eski kirlerin bile kolaylıkla çıkmasını sağlar. Küf ve nem birikmesine karşı koltuk ve halılarınızı korur.

Astonish Halı & Koltuk Temizleyici, hızlı ve pratik temizlik sağlar. Koltuk, sandalye ya da halılarınıza oluşan lekelere anında püskürterek müdahale edebilirsiniz. Böylece lekenin eşyaların en derinine işlemesinin önüne geçerseniz. Ekstra durulama ya da kurulama gerektirmeyen ürün eski kir ve lekeleri de kolaylıkla çıkarmanızı sağlar. Halı ve koltuk yüzeylerinde diğer ürünlerden farklı olarak doğal parlaklık vererek uzun süreli koruma sağlar.

 

7 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz