Avon Lavanta Kokulu Banyo Köpüğü 500 Ml

Uygun Fiyat0

16,00 TL

En İdeal Site: avon.com.travon.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kozmetik.avon - 16,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:08 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Avon Lavanta Kokulu Banyo Köpüğü en beğenilen ürünleri arasında yer alan banyo köpüğü tüm cilt tipleri için uygundur. O Muhteşem lavanta kokusuyla köpüklü köpüklü bir banyo keyfine hazır mısınız? Avon Lavanta Kokulu Banyo Köpüğü  500 Ml. Vücudunuzu etkin bir şekilde temizler ve tüm bakterilerden arındırır.

Ergonomik şişe dizaynı sayesinde banyonuzun görünümüne artı katacağından eminiz. Dermatolojik testleri başarı ile tamamlayan Avon Lavanta Kokulu Banyo Köpüğü – 500 Ml ilk kullanımınızdan itibaren vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacağından eminiz. Ne kadar dökseniz de köpürmeyen ve köpürse dahi duş sonrası vücutta yağlı bir bileşen bırakan banyo köpüklerini bir kenara bırakıp bu ürünümüzü denemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Kullanım Şekli

  • Günde bir veya iki defa (Kullanım sıklığınıza bağlı) vücudunuzu ıslattıktan sonra avucunuza bir miktar dökerek köpürtmeye başlayın.
  • Bir dakikadan az olmamak kaydı ile vücudunuzda bekleterek sonrasında ılık veya sıcak suyla bolca durulayın.
  • Duş sonrası minimum 2 maksimum 6 saat boyunca hoş kokusundan dolayı kendinizi tıpkı lavanta bahçesindeymiş gibi hissedeceksiniz.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz