Avon Simply Delicate Nazik Bölge Temizleyicisi 300 Ml

Uygun Fiyat0

8,25 TL

En İdeal Site: kozmetikcim.comkozmetikcim.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Kozmetikcim - 8,25 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:53 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Özel Bölgelerde Hassas Temizlik

Hassas bölgelerin temizliği maksimum özen gerektirir. Bu nedenle özellikle bayanlar için genital bölgelerin temizliği oldukça farklı bir şekilde yorumlanmaktadır. İncemele ekibimizin dikkatini çeken önemli ürünlerden biri de Avon Simply Delicate Nazik Bölge Temizleyicisi.

 

Avon bayan bakım ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Genital bölgenin temizliği için üretilen yeni üründe öncelikle koku hedeflenen özellikler arasında yer alıyor. Ürünün kapağını açtığınız an dahi hoş kokusunu almanız mümkün. Ayrıca son derece yumuşak ve kaygan bir yapıda üretilen ürün ph dengesi açısından son derece uzun bir etki gösteriyor.

 

Ürün temizleyici olarak içeriğinde sabun ve türevlerine yer vermiyor. Bu nedenle ciltte yanma ve kaşınma, kuruluk gibi sorunlar oluşmamakta. Jinokolojik ve Dermotolojik açıdan test edilerek üretilmiş ürün bu yönü ile bakıldığında bayanlarda genital bölge temizliği için oldukça dikkat çekici bir ürüne dönüşmüş durumda. İçinde E vitamini ve Aloe vera bulunduran ürün ayrıca Hipoalrji testlerinden geçirilmiştir. Özellikle hassaslaşmış ciltler de anında etki göstermektedir.

Simply Delicate Feminine Wash | AVON

This is my review on the - Avon Simply Delicate Gentle Feminine Wash. Mild pH balanced soap free cleansing wash, which leaves you feeling clean and fresh all day. Check this out =D https://youtu....

7 Genel Puan
Genital Bölgede İstanilen Temizliği Sunuyor

Cilt hassasiyetleri ile mücadele edip tedavi etme özelliğine sahip

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz