Baby&Me Çamaşır Leke Çıkarıcı 2000 Ml

Uygun Fiyat0

29,90 TL

En İdeal Site: e-bebek.come-bebek.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: e-bebek - 29,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:18 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Baby&Me Çamaşır Leke Çıkarıcı, bebeklerin kıyafetleri için özel olarak tasarlanan leke çıkarıcıdır. Doğal ve güçlü formülü sayesinde bebek kıyafetlerinde oluşan bebek maması lekeleri gibi inatçı lekelerin oldukça kolay bir şekilde çıkarılması sağlar. Çok düşük sıcaklıkta bile inatçı lekeleri çıkaran ürün, doğal bileşenlerden üretildiği için bebeklerin hassas cildinde herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz.

Baby&Me Çamaşır Leke Çıkarıcı, klor ve paraben başta olmak üzere bebeklerin cildine zarar veren kimyasalları içermiyor. Bu sayede oldukça hassas olan bebeklerin cildine zarar vermez. Ürün su bazlı bir formüle sahiptir. Bu sayede çok düşük sıcaklıklarda bile zor lekeleri kolayca çıkarabiliyor. Kolayca durulanır ve giysilerde kalıntı bırakmaz. Ayrıca renk koruyucu etkisi ile renklerin solmasını ve renklerin karışmasını engeller.

Baby&Me Çamaşır Leke Çıkarıcı Kullanımı

  • Zorlu lekelerde anında uygulama yapılmalıdır.
  • Eski lekelerde, lekeler kumaşın derinliklerine işlediği için birden fazla uygulamada derinlemesine temizlik sağlanabilir.
  • Hassas ve renklerin çabuk solacağı kıyafetlerde, yıkamadan önce ürünü kıyafetin tersine uygulayarak test edin.
  • Ürünü dilerseniz direkt leke üzerine uygulayabileceğiniz gibi çamaşır makinesinde de kullanabilirsiniz.
  • Hassas kıyafetlerde düşük sıcaklıkta bile etkilidir.
  • Kolayca durulanır ve ekstra durulama işlemine gerek kalmaz.
  • Hipoalerjenik ve %100 bitkisel bileşenlerden oluşan 2000 ml’lik ürün 20 yıkamaya kadar kullanılabilir.

Bebekler çok hassas cilde sahiptir. Bu yüzden kullanılan leke çıkarıcı ve deterjanların özenle seçilmesi gerekir. Yetişkinlerin kıyafet temizliğinde kullandığı sıradan deterjanlar ve leke çıkarıcılar yoğun kimyasal maddelerden oluşuyor olabilir. Bu yüzden bu ürünlerin bebeklerin kıyafetlerinde kullanılmaması gerekir. Tamamen hipoalerjenik, %100 doğal bileşenlerden oluşan leke çıkarıcılar kullanılması gerekir. Böylelikle bebeklerin hassas ciltlerini oluşabilecek sorunlara karşı koruyabilirsiniz.

8 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz