BANAT MOPPİ TEMİZLİK SETİ

Uygun Fiyat+1

31,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 31,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:40 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Banat Temizlik Seti İle Tüm Zeminlerde Temizlik

Banat moppi temizlik seti içinde evlerimizde ve iş yerlerimizde temizlik yaparken kullandığımız temizlik malzemeleri ve araç gereçleri yer alıyor. Bu araç gereçlerin kalitesi yapılan temizliğinde kalitesini belirlerken temizliğin kalıcı olması kullandığımız temizlik setine oldukça büyük iş düşüyor. Parke ve fayanslar üzerinde silme sonrası iz kalmaması kir ve toz kalıntılarının tamamen temizlenmesi ve ulaşılması zor alanları kolayca temizlemesi temizlik seti alırken dikkat edilmesi gereken konular.

Banat moppi temizlik seti ve sahip olduğu bu özellikler dikkate alınarak bir temizlik seti almaya karar vermeniz faydalı olacaktır. Banat markası Moppi Temizlik Seti ile yapacağınız temizliğin uzun süre etkisini koruyacağının garantisini veriyor. Aynı zamanda pratik ve derinlemesine temizlik içinde tercih edilen bir ürün olduğunu belirtiyor.

Banat Moppi Temizlik Setinin Kullanımı Çok Kolay

Banat moppi temizlik seti kurulama kısmında bulunan döner mekanizma ile kuruluk seviyesini ayarlamanızı kolaylaştırıyor. Farklı yüzeyler için farklı ıslaklıkta temizlik yapılmasını kolaylaştıran bir ürün. Yıkama kısmında da paspasınızın dönerek yıkanması ve daha temiz olmasını sağlayan bir pim mevcut. Paspasın yüzde yüz mikro fiber olması sayesinde daha fazla sıvıyı emer ve kirleri daha hızlı temizler.

Paspasın 180 derece döner bir başlığı olması her köşeye ve her kire kolaylıkla ulaşılmasını sağlar. Ulaşılması zor alanları temizlemek Banat moppi temizlik seti ile artık çok daha kolay. Ev ve iş yerlerinizin temizliğini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Temizlik yapmak artık bir sorun olmaktan çıkarak bu ürün ile bir zevk halini alıyor.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    süheyla 14/02/2018 at 11:48

    Fiyatı çok uygun ve çok kullanışlı

Yorum Bırakın

Temiz Temiz