BARGELLO PARFÜM KARPUZ MANGO BAMBU ÇUBUKLU ODA KOKUSU

Uygun Fiyat+2

19,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 19,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:13 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Daha Kaliteli ve Özeli Yok

Oda parfümleri günümüzde ev ve ofislerde sıkça karşılaştığımız ürünler. Evinizin her odasında, banyo ve tuvaletlerde, ofis ortamında kalıcı ve güzel kokular yayarak ortamın havasını yeniliyor. Bargello Parfüm markasının ürettiği Karpuz Mango Bambu Çubuklu Oda Kokusu ile fresh kokusu ve egzotik meyve aroması ile uygulandığı ortamı dakikalar içinde etkisi altına alır.

Ürünün kokusu odanızın içerisine yayılarak kötü kokuları yok eder. Egzotik kokusunu da yayarak havasını değiştirir. Ürünün doğal bambu çubukları doğal yağlar içeren esansı emerek ortama yayar.  Kokunun bitmesinden sonra bile uzun süre koku yaymaya devem eder. Şık görünümü, şişesi ve bambu çubukları ile dekorasyonunuzun bir parçası olabilirler. Ofisinizde masanızı süsleyecek dekoratif görünümlü bu ürün şıklığınızı tamamlayacaktır.

Kullanıma İlişkin Teknik Detaylar

Ürün kullanımı açısından da kolaydır. Ambalajından çıkardığınız Bargello Parfüm Karpuz Mango Bambu Çubuklu Oda Kokusunun şişesi kapağı açılarak içindeki tıpa çıkarılır. Tıpayı dikkatle çıkardıktan sonra uygun koku seviye oranını bambu çubuk sayısı ile kolayca ayarlayabilirsiniz.

Yoğun kokuları odanıza yaymak sizin ellerinizdedir.  Çubukları haftada bir kez ters çevirerek daha yoğun koku elde etmeniz mümkün olur. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen oda kokusu ortalama bir aylık bir ömre sahiptir. Kullandığınız bambu çubuk sayısına bağlı olarak kullanım süresi arttırılabilir. Ürünün hoş kokusu ve şık görünümü ile tercih edilen ürünler arasında olması gayet doğaldır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    ahmet 12/02/2018 at 12:38

    Özellikle ofis için çok ideal ve hoş bir kokusu var

Yorum Bırakın

Temiz Temiz