BAYER KİMYA OXY AXPİRİN ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK VE LEKE ÇIKARICI BEYAZ MUCİZE SPREY

Uygun Fiyat+1
En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Hepsi Burada - 0,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:02 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Yüzeysel Uygulamalara Uygun

Bayer kimya son günlerde temizlik ürünleri ile sektördeki hızlı yükselişini kutluyor. Bayer kimya Oxy Axpirin Çok Amaçlı Temizlik ve Leke Çıkarıcı Beyaz Mucize ürünü ile bu kutlamanın ne kadar haklı olduğunu da göz ardı etmek mümkün değil. Firma bu ürünü küçük boyutta sprey tarzında ambalajlarda 1 litre ile 0.75 mililitre boyutların da satılmakta. Çok amaçlı ürünlerin büyük boyutlu ambalajları her zaman daha çok tercih ediliyor.

Ürün temizlik alanında her yerde kullanılması mümkün ve etkili çözümler sunuyor. Bayer kimya Oxy Axpirin Çok Amaçlı Temizlik ve Leke Çıkarıcı Beyaz Mucize ile kıyafetlerinizde lekeli bölgeye direk uygulama yaparak ya da çamaşır makinesinin deterjan bölümüne ekleme yaparak kullanabilirsiniz. Renkli ve beyaz çamaşırlarınızda güvenle kullanabilir herhangi bir yıpranma ya da renk değişikliği yaşamazsınız.

Ürünün Kullanım Alanları

Tül, perde, koltuk, kanepe ve döşemelerin temizliğinde derinlemesine temizlik sağlar. Banyo ve tuvaletlerinizde temizlik yaparken kullanabilir, tencere tavaları parlatırken mutfak eşyalarınıza uygulayabilirsiniz. Yıkanan ve silinen her yüzeyde her alanda kullanım kolaylığı olan bir üründür. Araç içi döşemelerinizi temizlerken de ürünü kullanabilirsiniz.

Çok amaçlı olan pratik ve kesin çözüm sağlayan ürünü alarak evinizin her alanında başka bir ürüne ihtiyaç duymadan temizliğinizin tümünü yapabilirsiniz. Bayer kimya’nın bu çok amaçlı temizlik ürünü kullananlardan tam not almayı fazlasıyla hak ediyor.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    neriman 13/02/2018 at 13:46

    Çok amaçlı ve pratik evimin her köşesinde rahatlıkla kullanabiliyorum

Yorum Bırakın

Temiz Temiz