BAYER MAXFORCE IC KALORİFER BÖCEĞİ JEL İLACI 20 gr

Uygun Fiyat+1

41,30 TL 53,10 TL

En İdeal Site: haseremarket.comhaseremarket.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: haseremarket - 41,30 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:18 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Bayer Maxforce böcek ilacı üretiminde farklı ürünler ile piyasada adından söz ettiriyor. Fakat ürünleri arasında bir damlası ile binlerce kalorifer böceğini yok edebilecek etkiye sahip Bayer Maxforce IC Kalorifer böceği Jel stoklarda neredeyse yok satıyor. Kullanım sonrası etki süresi de uygulamadaki güçlü etkisi kadar önemli. Uygulandığı günden itibaren üç ay boyunca etkisini koruyor. Tüm kalorifer böcekleri için uygulanabilen ve tüm türler için aynı güçte etki sağlayan bir ürün.

Tam bir kontrol sağlayan ürün domino etkisi özelliğini taşıyor. Bu özellik ölü olan kalorifer böcekleri ile hayatta olan kalorifer böcekleri arasında yaşanacak bir temas ile diğerlerine bulaşan Imidacloprid maddesi sayesinde tamamının öldürülmesini sağlıyor. Özel bir tabanca yada aparata ihtiyaç duymadan kolay kullanım sağlayan ambalaja sahip bir ürün.

Uygulama alanlarında bir kısıtlama söz konusu değil. Kapalı alanların tamamında tüm kalorifer böceği türleri için kullanılır. Ev ve iş yerlerinizde elektronik eşyalarınız ya da elektrik geçen alanlarda da rahatlıkla kullanım sağlar. Kokusuzdur. İçeriğindeki Bitrex maddesi sayesinde ürünün hedef dışındaki canlılar tarafından tüketilmesini engeller.

Çocuklu Aileler Dikkat Çocuklardan Uzak Tutulmalı  

Eğer evinizde ya da iş yerinizde bir evcil hayvan besliyorsanız bu özelliği sayesinde evcil hayvanınıza herhangi bir zarar vermemiş olur. Uygulama alanlarında tahliye gerektirmeyen yaşamın devamlılığına engel olmadan etki gösteren bir ürün. Aynı zaman da içeriğinde yağlı bileşenler bulunmadığından leke ve kalıntı bırakmaz gözle görünür bir leke olmadığından yok gibidir, ürün aynı zamanda su bazlıdır.

Kullanımı kolay olan ürün kalorifer böceklerinin yuvaları ve yuvalarının etrafına şırınga şeklinde tutularak arkadan bastırarak sıkılır. Çatlak, yarık, dolap altları, lavabo altlarına aynı şekilde uygulanır. Bayer Macforce IC Kalorifer böceği Jel ilacının uygulama alanı düzenli bir kontrol sonucunda gerek duyulursa tekrarlanabilir.

Kullanımındaki kolaylık ve etkisinin kanıtlanmış olması dolayısıyla çokça tercih edilen bir ürün. Kalorifer böceklerinden muzdaripseniz ve kökten çözecek bir ürün bulamadıysanız Bayer Macforce IC Kalorifer böceği Jel ile aradığınız çözümü bulabilirsiniz. Kalorifer böceği sorununu kökünden çözmüş olacaksınız.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    fikret 13/02/2018 at 13:10

    Kızımın böceklerden çok korkması nedeniyle bu ürünü de deneyeceğim tavsiyeler üzerine aldım

Yorum Bırakın

Temiz Temiz