BAYER MAXFORCE PRİME KALORİFERBÖCEĞİ JEL İLACI 30 Gram

Uygun Fiyat+1

70,62 TL 84,16 TL

En İdeal Site: haseremarket.comhaseremarket.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: haseremarket - 70,62 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:34 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Bayer böcek ilacı çeşitliliği ile sektörde öncü bir firma. Çıkarmış olduğu Maxforce Prime Kalorifer böceği jel ilaç ile yine adından fazlaca söz ettiriyor. Özel tasarım sayılabilecek şırınga görünümlü ambalajı ile özel tabancaya ihtiyaç duymadan tek elle bile kullanılabilir bir ürün. Arkasından bastırarak uygulayacağınız ürünü direkt kapağını açıp kullanabilirsiniz. Her türlü kalorifer böceği çeşidi için kullanılabilir.

Kullanım alanın da herhangi bir kısıtlama yok. Ev ve iş yerlerinde kullanılabilir. Kalorifer böcekleri arasında mutfaklarda yaygın görülen tür üzerinde diğer marka jellere göre daha iyi sonuç verdiği gözlenmiştir. Uygulandığı alanda bir haftalık kullanımda kesin sonuç almak mümkün. Uzun süre etkisini gösterir. Ön hazırlık yapmanıza gerek olmadan direk uygulayabileceğiniz Bayer Maxforce Prime Kalorifer böceği Jel ilacı kokusuzdur.

 

Böcek Temizliğinde Etkin Sonuç Almak İçin Gerekenler

Koku ve leke sorunu yaşatmayan ürün ile siz ve özellikle çocuklarınız için sağlığınızı tehdit edecek riskler taşımaz. Elektronik cihazların etrafında da güvenle uygulayabileceğiniz ürünü tereddüt etmeden alıp kullanabilirsiniz. Sağlığınızı tehdit etmeyen ve evinizde ailenizin olduğu ortamlarda güvenle kullanım sağlayan kolay ve ergonomik bu ürün ile Kalorifer böcekleriyle savaşmak çok kolay olacak.

Cildinizle temas etmeyen, kolay kullanım, pratik ambalaj, kısa sürede etkin sonuç sağlama, kokusuz ve uygulama alanında tahliye gerektirmeyen, son teknoloji laboratuvarlarda geliştirilen formülü ile Bayer Maxforce Prime Kalorifer böceği Jel İlacı tercih edilebilecek en üst düzey ürün. Kalorifer böcekleri ile yaşamak artık kader değil. Bayer Maxforce Prime sizin için çözümü bulmuş size sadece kullanmak kalıyor.

 

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    hanife 13/02/2018 at 13:12

    Fiyatı çok yüksek olduğu için tercih etmiyorum.

Yorum Bırakın

Temiz Temiz