BAYERKİMYA FAGOR KT 34-L SEBZE VE MEYVE İÇİN HİJYENİK DURULAMA MADDESİ 5 KG

Uygun Fiyat0

185,99 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 185,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:37 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Meyve ve Sebzelerde Artık Hijyen Mümkün

Yaşadığımız dönemin belki de en kötü tarafı organik sebze ve meyve bulma sorunudur. Bu sorunla başa çıkmak için tarımın desteklenmesi ve ilaçlama ve hormonlu sebze ve meyve üretimi denetimleri daha duyarlı yapılmalıdır. Organik sebze ve meyve üretilmesi sorunken birde tarım ilaçları ve mumlama gibi sebze ve meyvelerin dış yüzeylerinde karşılaştığımız zararlı maddeler söz konusu.

Zararlı tarım ilaçları, daha parlak görünmesi adına sebze ve meyvelere uygulanan mumlama yöntemi ya da sevkiyat ve depolama esnasında maruz kaldıkları toz ve egzoz dumanı gibi zehirli gazlar sebze meyvelerin daha iyi temizlenerek tüketilmesi için göz ardı edilemeyecek faktörler. Bu kirliliğin yok edilerek soframıza gelmesi gereken sebze ve meyveleri mutfağımıza gelene kadar korumamız bizim maalesef ki elimizde değil.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sebze ve meyveleri maruz kaldıkları dış etkenler ve zehirli maddelerden temizlemek için ise Bayerkimya Fagor KT 34-L Sebze Meyve İçin Hijyenik Durulama Maddesini üretmiş. Ürettiği bu ürün sayesinde mutfağımıza giren sebze ve meyveleri artık güvenle tüketebilmemiz mümkün.

Metabolizmamıza uygun olarak üretilen ve insan sağlığını tehdit edebilecek hiçbir madde bulundurmayan ürün sebze ve meyve üzerindeki bakterileri yok edecek şekilde formülize edilmiştir. Uygulandığı ilk andan itibaren suda ya da sebze meyvelerdeki zararlı bakterileri yok ederek sevdikleriniz ve sizin için içiniz rahat bir şekilde tüketeceğiniz sebze ve meyveleri sofranıza getirir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz