BAYERKİMYA OXY AXPİRİN ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK VE LEKE ÇIKARICI BEYAZ MUCİZE 5 kg

Uygun Fiyat+1

37,70 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 37,70 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:27 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kimyanın Lider Firmasından Efektif Çözümler  

Bayer kimya temizlik ve leke çıkarıcı ürünleri ile evimizde mucizevî etkiler yaratmamızı sağlıyor. Firma Oxy Axpirin Çok Amaçlı Temizlik ve Leke Çıkarıcı Beyaz Mucize ürünü sayesinde ev ve iş yerlerinde temizlik için en çok tercih edilen marka olmayı başarmış durumda.  Çok amaçlı temizlik ürünü olması açısından her ihtiyaca uygun ve her kesime hitap ediyor. Ürünü çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

 

Çamaşır makinenizin deterjan bölümüne renkli ve beyazlarda yarı yarıya oranla ekleme yaparak güvenle kullanabilirsiniz. Kıyafetlerinizde oluşan inatçı lekelerde, yaka ve kol kirlerinde sulandırarak direk olarak lekeli bölgeye uygulanabilir. Kıyafetlerinizde solma ve renk değişikliğine neden olmaz ve güvenle kullanılabilir.

Ürünün Kullanım Alanları

Temizlik alanında yalnızca kıyafetlerde değil halı ve koltuklarınızın temizliğinde silme suyuna eklenebilir, aynı zamanda halı yıkama makinelerinde de kullanılabilir. Yüzey temizliğinde kullanılabilir, cam ve pencerelerinize püskürterek temizliği sağlanabilir. Tül ve perdelerde, duvar temizliğinde yıkanan tüm yüzeylerde uygulanabilir.

 Mutfak ve banyolarda genel temizlik amaçlı kullanılır. Aynı zamanda tencere, tava, fırın gibi ev aletlerinin temizliğinde ve parlatılmasında güvenle kullanılır. Yalnızca evde değil araç içi temizlikte döşemelerde ve konsolun tozlanmasını önler. Koltuk döşemelerinde oluşan kirler içinde etkilidir. Ürünün kullanım alanlarının fazla olması tercih edilmesini sağlıyor. Hoş kokusu ve leke çıkarmadaki etkisi ürünün ayırt edici özelliklerinden. İhtiyaç duyduğunuz her alanda güvenle kullanabilirsiniz.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    Onur 13/02/2018 at 13:49

    Anneme almıştım en ufacık ürünlerde lekenin anında çıkardığı söylüyor ve çok memnun

Yorum Bırakın

Temiz Temiz