BENEFİT GALİFORNİA ALLIK

Uygun Fiyat+2

230,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 230,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:34 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Dolgun Renkli Yanaklar İçin Benefit Galifornia

Benefit Galifornia allık son zamanlarda çok sık rastladığımız Benefit markasının ürettiği son ürünler arasında yer almaktadır, benefit allık ilk günden itibaren çok fazla ilgi gördü ve oldukça da sevildi. Ürünün isminden de anlaşılacağı gibi allığın rengi Californiya güneşi ile eşleştirilerek üretilmiş bir üründür. Üründe öne çıkan başlıca kokular ise greyfurt ve vanilya kokuları olmaktadır aynı zamanda homojen bir yapıya sahiptir. Benefit galifornia ürünün içerisinde küçük ışıltılarda bulunmaktadır.

Benefit galifornia allık ürünü günümüzde bulunmakta olan allık çeşitleri arasında en etkili ve en kaliteli olanı Benefit galifornia allıktır. Allıkta bulunan ışıltı, tatlı kokusu ve doğal görünümü ile bayanların gözdesi olmuş durumdadır üstelik ister esmer ister kumral ya da isterseniz sarışın olun bu allık tam size göre olacaktır.

 

BENEFİT GALİFORNİA KALICI MIDIR?

Benefit galifornia allığının kalıcılığından bahsedecek olursak kalıcılığı oldukça etkili olup siz temizlemeden geçmemektedir özellikle bu kalıcı etkisi tarafından oldukça sık tercih edilerek pek çok kişi tarafından beğeni almış durumdadır. Benefit galifornia özellikle özel günlerde tercihiniz olabilecek bir ışıltıya sahiptir.

NASIL KULLANILIR?

  • Benefit galifornia allık ürünü yanaklarınızda bulunmakta olan tepe noktalarına bu allığı uygulayınız.
  • Eğer görüntüyü daha da belirginleştirmek için daha çok uygulayabilirsiniz yüzünüzde renk vermek istediğiniz yerlere de allığı uygulayarak renk verebilirsiniz.
  • Allık mat bir renge sahip değildir. Ürünün fiyatı genel olarak yüksektir fakat dilerseniz bir küçüğünü daha uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    dilara 09/02/2018 at 13:45

    Bir çok farklı ürün kullanmadan en doğal ve canlı görünüme kavuştum bu ürün ile kullanmanızı tavsiye ederim.

Yorum Bırakın

Temiz Temiz