Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 gr

Uygun Fiyat0

25,99 TL 49,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 25,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:09 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, içeriğinin %5’ini oluşturan Provitamin B5 sayesinde bebeğin cildini pişiğe karşı korurken aynı zaman ihtiyacı olan nemi de kazandırır. Bebeklerde en sık karşılaşılan cilt problemi pişiğe karşı etkin koruma sağlayan Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem aynı zamanda bebeğinizin cildinin esnek, pürüzsüz ve yumuşak olmasını da sağlıyor. Bu sayede bebeğinizin cildinde pişiğe yol açan sürtünmeyi de en aza indiriyor.

Doğal Bileşenler ile Pişiğe Karşı Etkin Koruma

Ürün, parfüm, koruyucu madde, renklendirici veya antiseptik içermediği için bebeklerin hassas ciltlerinde herhangi bir alerjik duruma yol açmıyor. Merhemin yapısı ise birçok eş değer üründen farklı olarak yapışkan değil. Bu sayede anneler her bez değişimin kolaylıkla kullanabilir.

Bebeklerin cildi, normal bireylere göre daha hassastır. Bu yüzden sürtünmeden kaynaklı pişiğe karşı içerisinde kimyasal maddelerin yer almadığı bir ürün kullanılması gerekir. Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, vitaminler ve doğal yağlardan oluşan zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. İçerisinde bulunan zeytinyağı sayesinde bebeğin cildinin doğal dengesi korur. İçerisinde bulunan bir diğer etken lanolin sayesinde kayganlığı artırarak pişiğe neden olan sürtünme ve buna bağlı olarak ortaya çıkan tahrişe engel olur. Bu nedenle bütün anneler bebeklerinin narin ciltlerini korurken gönül rahatlığıyla ürünü kullanabilir.

Kolay Kullanım İmkanı

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem ince yapısı sayesinde bebeğinizin cildinde çok kolay bir şekilde emilim gösterir. Etkin koruma sağlamak için mutlaka her bez değişimi sırasında annelerin merhemi uygulaması öneriler. İnce yapısı sayesinde yapışkan bir özelliğe sahip değildir. Bu sayede çok kolay bir şekilde temizlenir. İçerisinde bulunan doğal ürünler sayesinde kayganlığı artırır ve sürtünmeyi en aza indirir. Bebek çantasında taşınmaya uygun olarak tasarlanan boyutu ve dökülmeyi önlemek için tasarlanan çıt çıt kapağı ile her an yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 

9 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
9.5
Kullanıcı Puanı: 5 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz