BERİLON CHLOR PROFESYONEL SEBZE VE MEYVELER İÇİN HİJYENİK DURULAMA MADDESİ 5 L

Uygun Fiyat0

135,94 TL

En İdeal Site: beytem.combeytem.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: beytem - 135,94 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Hijyenik Durulamanın Önemi

Günümüz sorunlarının başında sağlıklı sebze ve meyve tüketiminin azalması geliyor. Bu durum insanların ciddi sağlık sorunları yaşamasına neden oluyor. Sebze ve meyvelerin temizliği sağlığımız açısından çok çok önemli. İşte Berilon Chlor Profesyonel Sebze ve Meyveler İçin Hijyenik Durulama Maddesi tam olarak temiz sebze ve meyveler yiyebilmemiz için üretilmiş.

Bu ürün sayesinde sebze ve meyvelerin maruz kaldığı insan sağlığına zararlı tarım ilaçları, kir ve zararlı bakterilerden arınmış meyve sebzeler tüketebilirsiniz. Ürünü sebze ve meyvelerinizin temizliğinde kullanarak sebze ve meyvelerin dış yüzeylerindeki sağlığınızı tehdit eden maddeleri yok etmiş ve sağlıklı yiyecekleri aileniz ve sevdiklerinize güvenle sunabileceksiniz.

Bu ürünün Size Katacağı Yararlar

Ürün düşük sıcaklıktaki suda etkilidir. Sebze ve meyveleriniz herhangi bir zarar vermez ve renklerini değiştirmez. İçeriğinde klor bulunduran ürün her 1lt su içim 5ml Berilon Chlor ilave edilerek yıkanmış sebzeler bu suda 5 dakika kadar bekletilerek temiz su ile durulanır. Kullanımı kolay ve zahmetsizdir. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan hijyenik sebze ve meyvelerinizi kullanabilirsiniz.

Zamanınızdan çalmaz. Sağlıkla tüketeceğiniz sebze ve meyvelerinizin tamamında uygulayabilirsiniz. Bu şekilde dezenfekte ettiğiniz sebze ve meyvelerinizin raf ömrü uzayacaktır. Çabuk çürüme ve bozulma sorununu da ortadan kaldıran ürün sayesinde sebze ve meyvelerinizin ömrü de uzar. Ürün kullanım kolaylığı ve yüzde yüz hijyen sağlaması açısından çokça tercih edilmektedir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz