BERRAK KAĞIT HAVLU

Uygun Fiyat+1

6,49 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 6,49 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Herkese, Her Keseye Uygun Berrak Havlu

Berrak kağıt havlu ürünleri arasında önemli bir markadır. Ürünlerinin 2li, 3lü, 6lı ve 12li olması itibariyle farklı kullanımlara olanak sağlamaktadır. Bu ürünlerin başında kağıt havlu gelmektedir. Kağıt havluda fark yaratmıştır.

Berrak kağıt havlu herkese, her keseye uygun sloganından da anlaşılacağı üzere her bütçeye uygun ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir ürün olmasından ötürü herkes tarafından benimsenmiş ve oldukça sevilen isim yapmış bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Ürün kullanıcının günlük yaşantısında her an ihtiyaç duyduğu için yaşantının bir parçası durumuna gelmiştir fakat günümüzde kağıt havluda en büyük sorun suyu gördüğü anda elde kolayca dağılmasıdır.

Berrak kağıt havlu bu sorunun önüne geçip çözüme kavuşturan Berrak kağıt havlu iki katlı özelliği ile suya dayanıklı ve elde kolayca dağılmayan ürün haline gelmiştir. İki katlı ve emici olma özelliğinden dolayı ihtiyaç duyulan kağıt havlu miktarının azalması ekonomiye büyük oranda katkı sağlar. Emici yapısıyla tüketicinin beklentisinin ötesine geçmiştir.

Berrak kağıt havlu beyaz rengi ile sadeliği, uygun fiyatı ile ekonomiye uygunluğu yansıtmakla birlikte tüketici tarafından tercih edilen ürünler arasında sırasını almış ve konumunu özenle korumaktadır. Dikkat çeken renkli ve canlı ambalajı ile segmentin yenilikçi markası olma durumunu taşımaktadır.

Berrak Kağıt Havlu Özellikleri

  • Yarım yapraklarıyla ıslak yüzeyleri pratik bir şekilde temizlenmesini sağlar.
  • Suya karşı dayanıklı
  • Emici olma
  • Dağılma oranı düşük
  • Uygun fiyat
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    sevim 12/02/2018 at 11:33

    Bu fiyata bu kadar kaliteli ürün bulmak çok zor tavsiye ederim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz