Bingo Halı Elde Yıkama 1 lt

Uygun Fiyat0

10,49 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 10,49 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:47 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Neredeyse her evde bir halı bulunuyor. Evde rahat ve sıcak bir ortam yaratan halılar yavaş yavaş solmakta. Halılar zaman ile kirlenir ve ilk parlaklığını kaybeder. Temizlemek ve eski görünümü geri döndürmek için, halının profesyonel temizleme firmasına verilmesi  gerekli değildir. Evde Bingo Elde Halı Yıkama ürünü ile son derece başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Bu ürün, ortalama fiyat kategorisini temsil etmektedir. Bu tip temizlik ürünlerinin içerik kalitesi için standart olan tüm gereksinimleri tam olarak karşılamaktadır. Ürün yeni kir, toz ve hoş olmayan kokuları temizlemek için uygundur. Hem doğal hem de sentetik elyaflar da kullanılması mümkündür. Fakat kurumuş  yağ lekesi ile ürünün baş etmesi pek olası değildir. Ancak çikolata veya çay gibi basit lekeleri temizlemektedir.

 

Ürün kullanımı oldukça basittir. Ürün paket üzerindeki talimatlara uygun olarak suyla seyreltilmeli, köpüklenmeli ve halıya köpük uygulanmalıdır. Ürünün yıkanması veya başka bir yolla sökülmesi gerekmez. Köpük kurutulduktan sonra halıyı vakumlamak yeterli olacaktır.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz