Bio Pet Active Kedi ve Köpek Kuru Yıkama Bakım Eldiveni

Uygun Fiyat0

18,60 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 18,60 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:40 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Hayvan sahipleri, evcil hayvanların kıl dökülmesinin büyük bir problem olduğunu biliyor. Evin çevresinde birikmesi, kıyafetler yapışması ve yiyeceklere düşme riski bunlardan bazılar. Bu sorunlardan kurtulmak için tasarlanmış Bio Pet Aktif Kedi ve Köpek Kuru Yıkama Bakım Eldiveni ürününü oldukça başarılı bir üründür.

 

Ürün, kullanımı kolay, tüm ırk ve ebattaki kedi ve köpek sahipleri için uygundur. Eldiven farklı boyutlarda eller için uygundur. Bu ürün, bir kedi veya köpeğin her zamanki okşayısıyla günlük kürkü ile ilgilenmenizi sağlar. Evcil hayvanınız için ayrıca eldivenle yumuşak masaj yapma ayrıcalığı sunar.

Buna ek olarak, ürün, ceketin parlaklığı ve hayvanın derisinin ve nötr pH’ın sağlığı için vitaminler içerdiğinden, hayvanın kürkü için bakım yapmaya yardımcı olur. Evcil hayvan için kıl toplama işlemi çok dikkat çekici derecede nahoş ve tatsız duyumlara neden olmaz. Ürün paketi 8 parça içermektedir. Dezavantajlarına baktığımızda öne çıkan tek nokta; ürünün ele sabitlenemediği ve tarama işlemi sırasında sürekli olarak kaydırıldığı hemen fark edilmektedir.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz