BİOBELLİNDA WC VE BANYO TEMİZLEYİCİ

Uygun Fiyat0

25,09 TL

En İdeal Site: marketpaketi.commarketpaketi.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: marketpaketi - 25,09 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:39 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Biobellinda Wc ve Banyo Temizleyici Detaylı Temizlik

Biobellinda Wc ve Banyo Temizleyici Banyo ve tuvalet temizliği için gerekli olan temizlik ürünlerini seçerken doğal içerikli olan ürün olarak öne çıkmaktadır. Temizlik yapıyorum derken banyo ve tuvaletlerinize zarar vermemek son derece önemlidir. Kullandığınız ürünlerin tamamı doğal içerikli olduğunda sağlığınıza zarar vermeyen ürünler ile istenen hijyen sağlanacaktır. Biobellinda wc ve banyo temizleyici ürünü ihtiyacınız olan üründür. Size istediğiniz hijyeni sağlayacaktır.

Biobellinda Wc ve Banyo Temizleyici Etkili Olduğu Alanalar

  • Banyo ve tuvalet yüzeylerinde oluşan kurumuş ve çıkması zorlaşmış kirleri derinlemesine temizler.
  • Banyo küvetlerinde biriken sabun ve kireç artığını kolayca yok öder. Seramik ve fayans aralarında oluşan kirleri ve çirkin görüntüyü yok eder.
  • Kötü kokuları giderir ve kendi hoş kokusu ile kalıcı bir koku bırakır.

Biobellinda Wc ve Banyo Temizleyici Doğal bileşenleri sayesinde kalıcı temizlik sağlar uzun süre etkili olan temizlik size zaman kazandıracaktır. Koruyucu formülü sayesinde mikropları tamamen yok eder ve yuvalanmalarını engeller. Temizlik konusunda titiz bayanların özellikle tercih ettiği bu ürün ihtiyacınız olan hijyene kolayca ulaşmanızı ve temizlikten arta kalan zamanı kendinize ayırmanız için fırsat sunar.

BioBellinda Wc & Banyo Temizleyici Sabun ve Kireç Artıkları Temizleme Performansı

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz