Bioderma Abcderm Foaming Cleanser 1L

Uygun Fiyat0

77,00 TL 99,50 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 77,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:32 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Çocuklar ve Bebeklerde Ortak Kullanım

Tüm yaş grubundaki bebek ve çocukların cildine uygun ABCDerm Foaming Cleanser nazik bir cilt temizleme jelidir. Cildi ve saçları arındırırken aynı zamanda vücudun nemlendirilmesine yardımcı olur. Bu sayede özellikle yeni doğan bebeklerde hangi ürün ile nasıl yıkamalıyım sorusu biraz da olsa cevap bulmuş olacak.

Klinik ve dermatolojik olarak test edilen hassas cilt temizleme jeli göz yakmayan yapısıyla doğumdan itibaren her yaş grubundaki bebekler ve de çocuklarda kullanıma uygun olduğu kanıtlanmıştır. Paraben ve sabun içermeyen yapısı tam da bebeklerin ve çocukların ciltlerine göredir.

 ABCDerm Dermatolojik Güvenlik İlkeleri’ne uygun imal edilen ürünümüz mükemmel bir cilt görünümü ve göz çevresi toleransına sahiptir. Duş sonrası 2 ila 4 saat arası hoş kokusuyla sizi büyüler. Üstten basmalı pompalı şişe özelliğiyle bir elinizle bebeğinizi tutarken diğer elinizle zorlanmadan işleme başlayabilirsiniz.

Doğaya Katkı

Bioderma Abcderm Foaming Cleanser 1L vücut ve saç temizleme jelini bitirdikten sonra boş şişesini ilgili geri dönüşüm çöp kutularına atmanızı öneriyoruz.

Ürünün Önerilen Kullanımı

  • Nemli vücuda ve saçlara nazikçe uygulanarak köpürtülür.
  • 1 dakikadan az olmamak suretiyle bekletildikten sonra durulanır.

 

Ürün İçeriği

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Methylpropanediol, Sodium Chloride, Pentylene Glycol, Peg-90 Glycerylisostearate, Laureth-2, Citric acid, Disodium Edta, Sodium Citrate, Fragrance (Parfum)

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz