Bioderma ABCDerm H2O 1 Litre

Uygun Fiyat+1

85,05 TL 94,50 TL

En İdeal Site: kozmodiva.comkozmodiva.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kozmodiva - 85,05 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:44 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Bioderma ABCDerm H2O Pamuk vasıtasıyla istenilen bölgeye nazikçe uygulanarak çok kolay kullanımlıdır. İlgili bölge yeterli seviyede temizlendikten sonra hafif bir şekilde kurumaya bırakılır. Yüz ve göz çevresi içinde kullanılan bu hassas ürün bebeklerinizin ve çocuklarınızın bez bölgelerine de uygulanarak durulama gerektirmeyen bir yapıya sahiptir.

Cilde karşı olabilecek tüm olumsuz etkenlerden korunmak ve bebeklerinizin daha sağlıklı bir cilt yapısına sahip olabilmesini sağlamak adına geliştirilmiş etkili bir üründür. Hassas bölgeler, hemen tahriş olan bölgeler, cilt kıvrımları, eller, yüzler ve vücudunuzun birçok bölgesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Cilt tipi fark etmeden cildin dengesini korumaya yarımcı olur. Sabun ve alkol içermeyen yapısı aynı zamanda hipoalerjeniktir.

Ürünün Teknik Açıdan Kullanımı

  • Üstten pompalı şekliyle kullanımı kolaylaştıran BIODERMA ABCDERM H2O 1 Litre bir miktar pamuğa dökülerek ilgili bölgeye yedirme mantığıyla sürülür.
  • Solüsyon gözden kaybolana dek ovalanır ve işlem bitiminde fazla bastırmadan nazikçe temizlenir.
  • İşleme, cilt yeterli derecede temizlenene kadar devam edilir. Sonrası ise mutlu bir gülüş ve sağlıklı cilt.

Ürün İçeriği

Citric Acid, Fragrance Parfum, Aqua/Water/Eau, Polysorbate 20, Cetrimonium Bromide, Disodium Edta, Allantion, Disodium Phospate

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz