Bioderma Sebium Foaming Gel 500 ml 1+1 Yüz Temizleme Jeli Özellikleri

Uygun Fiyat+6

65,11 TL

En İdeal Site: kozmodiva.comkozmodiva.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kozmodiva - 65,11 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:22 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
6

Günlük Yüz Temizliği İçin İdeal

Günlük koşturmaca ve havada dolaşan kirlerin hepsi cildimiz ile temas eder. Bu temasa en yakın olan bölge ise yüzümüzdür. Yüzümüz daima korunmasız kalır. Gözeneklerin tıkanması akne ve sivilce oluşumu cildi bu mikroplardan arındırmamakla doğru orantılıdır.

 

Bioderma Sebium Foaming jel yüzünüzün kirlerden arınması için geliştirdiği formülünde paraben sabun ve renklendirici bulundurmaz. Bu sayede kimyasal etkilerden uzak kalacak olan cildiniz zaman içinde kimyasalların oluşturduğu sorunlara bağlı olarak deforme olmayacak ve çabuk yaşlanma etkileri ortadan kalkacaktır. Çok daha sıkı bir cilt için cilt uzmanları tarafından da önerilen ürünün bu yönü ile bakıldığı zaman son derece başarılı bir içeriğe sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Hangi Cilt Tipi İçin Uygundur?

Yağlı ve normal cilt tiplerini rahatlıkla kullanılabileceği ürün tekli ve bir alana ikincisi bedava kampanyası ile satışa sunulmaktadır. Ürünün ne kadar süre bu şekilde satışta kalacağı bilinmese de şimdilik oldukça avantajlı bir satış etiketine sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Cildini seven herkes için kesinlikle kullanılması gerekilen ürünler arasında gösterilen ürün inceleme ekibimizin de takibine girmeyi başarmış denenmiş ve kalitesini bizler içinde ispat etmiş ürünler olarak öne çıkmaktadır.

 Ciltte bulunan parlamanın da önüne geçerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Ürün temizlemenin yanı sıra cildin ihtiyacı olan nemi de karşılıyor. Gün içinde özellikle kurak bölgelerde yaşayanların sık sık ciltlerinden şikayet ettikleri kuruluk ve kabarma sorunlarını ortadan kaldıran ürün düzenlik kullanım durumunda gençleştirme etkisi gösterdiği klinik testler sonucunda belirlenmiş kremler sınıfında yer almaktadır. Bu sayede özellikle kırışıklık ve cilt parlamaları yaşayanlar için son derece faydalı bir ürünün üretildiğini söylemek haklı bir itibar iadesi olacaktır.

Bioderma sebium gel moussant purifying cleansing foaming gel review

7.5 Genel Puan
Cilt Bakımı İçin Tavsiye Ediliyor

Cilt kuruluğu yaşayanlar için çözüm olabilecek bir ürün

Fiyat Fayda Dengesi
6
Tüm Tüketiciler Çevrelerince Satın Alınabilirlik
7.5
ARTILARI
  • Cilt kuruluğu için son derece faydalı
  • Kısa süre içinde cilt değişimi hissediliyor
  • Kullanıcıları için oldukça beğenilen bir ürün
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    emral 09/02/2018 at 14:11

    Ciltte ki sorunlarımın gidermesinin yanı sıra cilt kuruluğuma da çok iyi gelen bir ürün oldu. Sivilce ve aknelerimden bu ürün sayesinden kurtuldum.

Yorum Bırakın

Temiz Temiz