BIOMAGIC DOĞAL SAÇ BOYASI SİYAH RENK

Uygun Fiyat+1

18,95 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 18,95 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:27 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Yenilikçi Yapısı İle Saçlarda Değişime Hazır Olun

Saç bakımı her insanın saçlarının ihtiyacına cevap vermesi ve güçlendirmesi olarak nitelendirilebilir. Bakımlı saçlar insanların görüntüsünü olumlu yönde değiştirerek insanın öz güvenine katkı sağlar. Dış görünüşü tamamlayan saçlardır ve ilk izlenim her zaman için saçlarla başlar. İnsanlar saçlarına bakım yaparken uyguladıkları bakım ürünleri arasında saç boyaları da yer almaktadır.

Kadın ve erkeklerin yıllarca kullandıkları ve kullanacakları en temel ürünlerden biridir saç boyaları. Fakat bu boyalar kimyasal içerikli ve katkı maddeli olduğunda saçlara bakım yapmak isterken saçlarınıza ve sağlığınıza zarar verebilirsiniz. Biomagic Krem Saç Boyası özel formülü ile hassas ciltler düşünülerek üretilmiş yenilikçi bir üründür. İçeriğinde amonyak PPD ve rezorsinol gibi katkı maddeleri yoktur. Doğaldır ve güvenle kullanılabilir.

Ürün Doğal Bir İçeriğe Sahip

Biomagic Krem Saç Boyası doğallığını keratin ve argan yağlarından alarak saçların yıpranmasını önler. Uygulandığı saçlarda kuru ve kırılganlığı gidererek saçın ihtiyacı olan nemi sağlar. Saç derisine nüfuz eden argan yağları ölü saç derisini atarak yeni ve sağlıklı derinin beslenmesine yardımcı olur.

Piyasada bulunan diğer saç boyalarından kaynaklı oluşan yıpranmayı ve kırılganlığı giderir. İçeriğinde bulunan keratin saçın yenilenme sürecini hızlandırır ve saçlara dolgunluk kazandırır. Aynı zamanda koruyucu özelliği saçın ipeksi yumuşaklığı ve parlaklığını olumsuz yönde etkileyecek güneş ışığı, rüzgar ya da saç şekillendirmek için kullanılan kimyasallara karşı koruma sağlar. Saçlarınıza direnç kazandırarak uzun süre sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.

Pigmentlerde Değişimi Tetikliyor

Biomagic Krem Saç Boyası anti-age microemulsin sistemi ile saçın iç kısımlarına daha fazla pigment taşıyarak pigmentlerin gelişimini saç telinin üzerinde gerçekleştirmesi sağlanır. Saç teli üzerinde gelişen pigmentler boyanın renginin tam olarak saç teline nüfuz etmesini ve istenen renge ulaşılmasını sağlar.

Bu renk bu sistem sayesinde de uzun süre kalıcılık sağlayacaktır. Akma ya da kıyafetlere boya akıtma gibi sorununda çözümü bu sistemdir. Hiçbir kimyasal içermediğini ve tamamen organik olduğunu belgelemiş olan Biomagic Krem Saç Boyası güvenle kullanılacak bir üründür. Organik formülü saçların doğallığını korur ve saçlara parlaklık katar. Kullanımı kolay olan bu saç boyası ile sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşurken istediğiniz saç renginide kolaylıkla elde etmiş olursunuz.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    zehra 13/02/2018 at 11:58

    Diğer boyalara göre içinde bulunan keratin sayesinde saçı yeniliyor ve dolgunlaştırıyor o yüzden bu ürünü tercih ettim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz