BLADE FASTER EDT ERKEK PARFÜMÜ 100 ml

Uygun Fiyat+3

36,85 TL 56,33 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 36,85 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:00 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3

İhtiyacınız Olduğu Anda Erkeklerin Yanında

Üretici firmanın isminden çokça söz ettiren en renkli ve en dinamik ürünlerinden bir tanesi olan Blade, 2009 yılından bu yana sektörde yerini almış durumda. İçeriğinde hareket, dinamizm ve gençliğin enerjisini barındıran ürün tam anlamıyla bir erkek parfüm markası olmayı başarmıştır. Ürünü birden fazla koku seçeneği ile alabilmeniz mümkündür.

Her biri farklı özelliklere vurgu yapan bu kokular ambalaj ve kutu renkleri ile de göz alıcı. Blade Faster Edt; hızlanmak için sloganına vurgu yapıyor. Her ürünün de bu tarzda vurgu yaptığı yönlerinin olması güzel.  Bu sayede her parfüm kokusunu elde etmek için kullandıkları esansların ayrıcalıkları öne çıkmış oluyor.

Özel Randevulardan Önce Kullanılmalı

Blade serisi kutusunun rengi ve karakterli yapısı ile şık bir tasarım yapmış. Aynı zamanda renklerin uyumu göz alıcı olmuş. Köşeli ve hatlı şişesi ile güçlü erkeği temsil ediyor. Tüm bunlar birleştiğinde heyecan veren bir marka olan Blade hem göze hitap ediyor hem de kokusuyla etkiliyor.

Blade Faster Edt ürünü; oryantal kokular ile fresh ve odunsu kokuların etkili bir karışımı şeklinde oluşturulmuştur. Hız tutkunu erkeklerin simgesi haline gelen Blade Faster Edt bu konuda gayet iddialı. İddiasında da başarılı olduğu gerçeği göz ardı edilemez. Günün her saatinde fark edilen ve güçlü erkeğin temsili olan parfüm kullananların vazgeçilmezi olmayı başardı. Sizde her ortamda fark edilmek için bu parfümü tercih edebilirsiniz.

Blade Faster Reklamı

Blade Faster Reklamı Daha Fazla Bilgi İçin Forumumuzu Ziyaret Edin http://www.parfumforum.com/blade-faster-erkek-parfumu-t266/

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    ebru 12/02/2018 at 13:24

    Erkek arkadaşıma hediye olarak aldığım ürün kokusu çok güzel ve arkadaşım çok beğendi

Yorum Bırakın

Temiz Temiz