Bliss Softening Socks – Komple Ayak Bakım Çorabı

Uygun Fiyat0

118,80 TL

En İdeal Site: dermokozmetik.comdermokozmetik.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: dermokozmetik - 118,80 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:52 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Ayak Konforunda Gözle Görülür İyileşme

Bliss oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bugün Bliss Softening Socks – Komple Ayak Bakım Çorabını ele alıyoruz. Bu ürün markanın son derece güvendiği ürünler arasında yer alıyor. Çorap ayaklar için özel bir maske görevi görüyor. Sadece arada değiştirilmesi ve temizlenmesi gereken bir deri gibi düşünmeniz mümkün. Ürün sıradan bir çorap olamayacak kadar özel bir yapıya sahip, çok sıkı örme tekniği uygulanan ürün her mevsim giymeye el verişli. İç kısımdan silikona viskozite ile birleştirilmiş durumda.

 

Bu katman içinde üretici zeytin yağı, üzüm çekirdeği yağı ve vitamin ile özel bir karışım yapmayı başarmış. Bu bileşim aktif yumuşatıcı özelliği görüyor. Ayak tabanlarının ve bacakların oldukça nemli tutulması ürün ile birlikte mümkün oluyor. Çoraplar haftada bir veya iki kez 20 dakika boyunca giyilmeye ve toplamda 50 uygulama için tasarlanmıştır. Uygulama prosedürüne göre ayaklarını solüsyonunun durulanması gerekli değildir. Sonuçta çorap ve cilt emerek hiç bir iz bırakmayacaktır.

 

Bliss Softening Socks, 50 treatments thick

Bliss Softening Socks, 50 treatments thick.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
5.5
EKSİLERİ
  • Kalın cilt dokuları ile başaçıkabilecek özelliklere sahip değil.
  • Ürün gece kullanımda rahatsız edici ısı artışlarına neden olmaktadır.
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz