BRİTA MAXTRA SU ARITMA FİLTRELİ AKILLI SÜRAHİ

Uygun Fiyat0

28,35 TL

En İdeal Site: epttavm.comepttavm.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: epttavm - 28,35 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:35 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Alman Teknolojisinden Akıllı Sürahi

Brita Maxtra su arıtma filtreli akıllı sürahi Dünya çapında kullanılmakta olan sürahi son zamanlarda yavaş yavaş Türkiye’de tercih edilmeye başlamıştır. İçerisinde filtre bulundurmakta olan brita maxtra ürünü musluk suyunu filtreleyerek tadını daha da güzelleştiriyor. Görünümü ele alındığında ise yer kaplamayan şık tasarımı ile oldukça kullanışlı bir ürün olarak piyasa da karşımıza çıkıyor.

Uluslararası alanda sağlık denetleyicisi ve otoritesi olan Dünya sağlık örgütü ve Avrupa içme suyu direktifleri tarafından onaylanmış olup sağlığa hiçbir zararı bulunmamaktadır. Özellikle musluk suyunun en büyük sorunu olan kireci ve diğer zararlı maddeleri filtreleri sayesinde arındırarak suyu sağlıklı bir hale getirir. Brita maxtra su arıtma ürünleri birçok sertifikaya sahip kaliteli bir ürün olarak yer almaktadır.

Günümüzde kullanılmaya başlayan Brita maxtra su arıma filtreli akıllı sürahi sayesinde lezzetli ve kaliteli su içmek çok kolay bir hale geldi üstelik fiyatı da oldukça ekonomik. Akıllı sürahinin iki çeşidi bulunmaktadır bunlardan birisi aluna beyaz diğeri ise marella beyaz çeşididir. Kolay açılabilir bir kapağa sahiptir aynı zamanda bulaşık makinesinde oldukça kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Özellikleri

Brita maxtra su arıtma filtreli akıllı sürahi sayesinde normal musluk suyu enfes bir lezzete sahip olmaktadır.

  • Suda bulunmakta olan kireci ve kloru filtreler, suyun tadını düzeltir.
  • Su ısıtıcısı ve kireç tortularının oluşmasına engel olur.
  • Yaptığınız çay tarzı içeceklerin daha lezzetli olmasını sağlar.
  • Pratik bir kullanıma sahiptir.
  • En az 4 hafta filtreleme imkânı
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

BRITA Maxtra Su Arıtma Filtresi

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz