Buffer Micro Touch Max Erkek Bakım Seti

Uygun Fiyat+1

25,99 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Gitti Gidiyor - 25,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:36 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Micro touch max Erkek bakım seti son yıllarda erkeklerin daha bakımlı isteğini karşılamak ve söz konusu bakımları evde yapabilmelerini mümkün kılmak amacı ile üretilmiştir. Bu yönü ile bakıldığı zaman son derece büyük önem taşıyan Micro touch max Erkek bakım seti ürününü bizde tüm erkekler için inceledik ve sonuçları sizin için bir araya getirdik.

 

Saç, Bıyık, Sakal söz konusu olduğunda hassas dokunuşlar büyük önem taşıyor. Özellikle simetrik en küçük hatanın direkt göze battığı düşünülürse bu alanlarda çalışacak her ürünün öncelikle hassas bir tutuş yeteneği barındırması gerekiyor. Ürün kavrama sağlana bilmesi için özel tasarlanmış durumda.

Güçlü bir motora sahip olan Micro touch max Erkek bakım seti makinesi yoğun bölgelerde dahi takılmadan kesim yapmaya devam edebiliyor. Ayrıca ense gibi tıraş yapılması en zor noktalarda dahi berber eli değmiş gibi tıraş yapabilmeniz mümkün.

Makine özel tasarımı içinde led ışık da barındırıyor. Bu sayede erişmenizin en zor olduğu bölgelerde dahi kolayca çalışması ve sizi aydınlatması mümkün olacak. Ayrıca özel yaklaşım açısı ile bir jilet kadar pürüzsüz kesim sunabilmektedir.

Kulak ve burun kılları söz konusu olduğunda hem hassas hem de tehlike yaratmayan bir tıraş makinesi herkesin hayali. Fakat piyasa da yer alan tüm makinelerin aksine Micro touch max Erkek bakım seti içinde yer alan makine ile kusursuz kıl kesimleri yapmanız mümkün olacak.

 Erkeklerin son dönemde büyük ilgi gösterdiği kaş şekillendirmeye de uygun hizmet sunan ürün herkesin kendi başına kaşlarında istedikleri orantıyı yakalayabilmesi için hazır bıçakları ile birlikte sunuluyor.

Ürünün Teknik Özellikleri

Boyutlarına baktığımızda bir tükenmez kalemden çok az büyük olan ürün bu sayede her an her yerde kullanmanıza uygundur. Bu sayede ister seyahatte isterseniz ofisinizde kendi başınıza başarılı sonuçlar almanız mümkün olacaktır. 14 cm ve 3.2 cm çap ile son derece hassas boyutlara sahip bu ürün size istediğiniz özel tasarımı sunacaktır.

Ürün paket içeriğinde 1 makine 2 adet başlık ve 1 adet koruma başlığı ve 1 adet tıraş sonrası temizleme fırçası ile sunulmakta. Biz yaptığımız denemelerde el yatkınlığımız olmadığı için güzel kesimler yapamadık. Fakat makinenin çalışma performansı ve kesim kalitesi tartışılmaz.

MicroTouch Max Personal Groomer neutralising nose hairs

Brief video showing nothing more than the MicroTouch Max Personal Groomer neutralising some nose hairs. My left eye is what's known as a "googly eye" because I had a very serious (Crash Course...

5.5 Genel Puan
Orta sınıf bir ürün olmasına karşın işini yapıyor.

Çok yüksek ücretler ödemeden kaliteli bir tıraş makinesi olma özelliği taşıyor.

Kullanım Ömrü
5.5
6
ARTILARI
  • Ürün pratik kullanım için kablosuz imal edilmiş
EKSİLERİ
  • Ürün biraz daha uzun şarj ömrü sunabilirdi
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz