Carpet Pet Hair Remover Evcil Hayvan Tüy Toplama Aparatı

Uygun Fiyat+2

25,00 TL

En İdeal Site: evcilal.comevcilal.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: evcilal - 25,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Bir kedi veya bir köpek söz konusu olduğu zaman, % 100 güvenli ve temiz ev oluşturmak son derece zor olacaktır. Ev hanımları sürekli halı, parke ve mobilya temizlemek zorunda olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Evcil hayvanların düşen kıl ve tüyleri temizlenmediği taktirde her noktada görülecektir.

Elektrikli süpürge her zaman bu görevle başa çıkamaz. Tüyü kumaştan hızlı ve eksiksiz olarak kıl toplayan Carpet Pet kıl Remover Evcil Hayvan Tüy Toplama aparatı mobilya ve halıları temizlemek için tasarlanmıştır. Uzunluğu 12 cm olan küçük bir boyutu ve dikdörtgen şekli vardır. Bu ürünün boyutu, elinizde tutmanın kolay ve rahat olmasını sağlar.

Kanepe ve yatakların altında, köşelerde ve akla gelebilecek ulaşılması zor yerlerde kıl temizlenmesi için ideal bir üründür. Ürün dört tarafın tümünde aynı dişli yüzeye sahiptir ve anti statik bir etkiye sahiptir. Buna ek olarak, ürünün yıkanması kolaydır. Halı ve mobilyaları temizledikten sonra, sıcak su ile yıkanmalı ve bir sonraki uygulamadan önce kurutulmalıdır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz