CİF HER YER SPREY 1000 Ml

Uygun Fiyat0

10,89 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 10,89 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 18:56 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Her Yerde Kullanılabilen Cif Her Yer Sprey

Cif ultra sprey ailesinde yer alan cif her yer sprey etkili ve güçlü formülü ile piyasa da yerini almış durumda. Cif markasının ürettiği bu seri çıktığı ilk günden itibaren oldukça ilgi görmüştür. İçerdiği çok amaçlı formül ile her yerde kullanıma uygundur. Ultra hız ailesinde yer her yer spreyini uyguladığınız yüzeylerde ki farklılığı ve parlaklığı fark edeceksiniz.

İçeriğinde bulunmakta olan mikro partiküller sayesinde en inatçı lekeleri çıkarmanız artık çok kolay. Üstelik cif her yer sprey ile yaptığınız temizlik uzun süre korunmaktadır. İçerdiği çamaşır suyu sayesinde eviniz her yerinde derinlemesine temizlik gücü sunacaktır. Hem kaliteli hem de zahmetsiz bir temizlik sunan cif her yer sprey ile en kolay temizliği tadacaksınız.  Banyolarda oluşmakta olan banyo kiri ve kireci en iyi şekilde çıkararak mükemmel bir temizlik sunacaktır. Sadece banyo da değil adından anladığımız gibi her yerde camlarda bile etkili bir temizlik işlemi gerçekleşmektedir.

  • Cif her yer sprey kullanımı oldukça basittir.
  • Sadece yapmanız gereken kirli olan temizleyeceğiniz yüzeye biraz bu spreyden sıkmak.
  • Spreyi sıktıktan sonra mutlaka 3 ya da 4 dakika beklemeniz gereklidir.
  • Ardından sünger ya da bez yardımı ile yüzeyi iyi bir şekilde silmeniz yeterli olacaktır.
  • Bu işlemden sonra su ile durulama yapmayı unutmayın.

Cif Her Yer Sprey

Hemen satın al: http://bit.ly/CifHerYerSpreyHemenAl Cif Ultra Hiz Her Yer Sprey, çok amaçlı formulü sayesinde mutfak ve banyo yüzeylerinizdeki, halı ve koltuklarınızdaki ve giysilerinizde...

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz