CİF KREM 750 GR

Uygun Fiyat0

6,49 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: N11 - 6,49 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:59 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Çıkmayan Yağ Lekelerine Karşı Uzman Markadan Kesin Çözüm

Cif krem ürünün içerisinde bulunan mikro partiküller sayesinde zorlu kirleri bile çok kolay bir şekilde çıkarmaktadır. Ürünü kullanırken hiçbir şey yapmanız gerekmemektedir direk süngere uygulayarak temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat durulamayı unutmayın. Cif krem temizleyici içerisinde amonyak bulunmaktadır. Bu da etkili bir temizlik sağlar. İçerdiği formül ile ultra güçlü bir özellik göstermektedir.

Temizlik deneyiminizi yaşarken içerdiği limon kokusu sayesinde ferah bir temizlik imkânı sağlar. Aynı zamanda oluşturulan son formülü ile içeriğine çamaşır suyu eklenmiştir. İçeriği sayesinde beyazlatıcı bir özelliği bulunmaktadır. Temizleyici özelliği sayesinde kir, pas tarzı kirlerin hepsini etkili bir şekilde temizlemektedir. Özellikle cif kremin son zamanlarda ürettiği yeni ürünü 2 si 1 arada ile çamaşır suyu ile krem yapısı birleştirilmiştir.                                       

Cif krem sayesinde saatlerce ovalamadan zahmetsiz bir şekilde çok kolay bir şekilde temizlenmeyi sağlamaktadır aynı zamanda beklemenize de gerek yoktur ürünü sadece lekeye doğrudan uygulamanız daha sonrasında ise durulamanız yeterli olacaktır.

  • Cif krem ürünü ile banyo, mutfak, klozet ya da balkon her türlü temizliği yapabilirsiniz.
  • Cif krem ürünü sadece ev içinde değil ev dışında da kullanılabilmektedir.
  • Bahçelerinizde bulunan eşyalarda, camlarda ya da barbekü tarzı eşyaların temizlenmesinde Cif krem sizlere uzman bir şekilde yardımcı olacaktır.

Cif Krem Farklı Yüzeylerde Işıltılı Temizlik Sağlar!

Cif Krem farklı yüzeylerin temizliği ve ışıltısı için de her zaman yanınızda!

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz