CİF TÜM YÜZEYLER 750 ml

Uygun Fiyat0

7,22 TL

En İdeal Site: avansas.comavansas.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: avansas - 7,22 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Tüm Yüzeylerde Mükemmel Temizlik İçin Cif Tüm Yüzey Jeli

Tek bir ürün ile tüm yüzeylerde mükemmel temizliği kim istemez ki? Cif’in son çıkardığı ürünler arasında yer alan cif tüm yüzeyler jeli ile adeta mükemmel temizliğin anahtarını sizlere sunuluyor. İçerdiği konsantre jel özelliği ile aklınıza gelen her yerde kusursuz bir temizlik imkânı sağlıyor. Üstelik ürettiği ürün çeşitlerinin harika kokusu ile ferahlığa kavuşmanız olası bir durum. Yaz ferahlığı ürünü ile sizleri yaz çiçekleri kokusuna götürürken, bahar ferahlığı ürünüyle evinizi bahar kokusu ile dolduruyor.

Çiçek ferahlığı içeren ürün ile kendinizi bir anlığına çiçek bahçesindeymiş gibi hissetmeniz mümkün. Günlük hayatta sık sık karşılaştığımız pas, yağ, kireç ya da su lekeleri tarzında ki kirleri zahmetsiz ve hızlı bir şekilde temizleme özelliği ile size harika bir çözüm sunuyor. Üstelik içerdiği parlaklık formülü ile temizlediğiniz yüzeyler ışıl ışıl yapmayı başarıyor.

Kullanımı oldukça basittir yapmanız gereken tek şey temizlemek istediğiniz yere doğrudan uygulamanız yeterli olacaktır ardından su ile durulamayı sakın unutmayınız.

Cif tüm yüzeylerin uygulandığı yerler ise:

  • Mutfak ve banyo temizliğinde kullanılmaktadır.
  • Yüzeylerde tam anlamı ile temizlik sağlar.
  • Paslanmaz çelik, tencere, çaydanlık, tava ve her türlü paslanmaz eşyaların temizlenmesin de oldukça etkilidir aynı zamanda uzman parlaklık etkisi ile bu ürünlerin parlamasını sağlayacaktır.

Cif Tüm Yüzeyler

Tek ürünle tüm yüzeylerde mükemmel temizlik! Cif Tüm Yüzeyler konsantre jel formulü sayesinde mutfak, banyo ve yerlerde mükemmel temizlik sağlar. Yüzeylerde doğrudan, yerlerde...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz