CİLLİT BANG YAĞ ÇÖZÜCÜ

Uygun Fiyat+3

17,99 TL

En İdeal Site: marketpaketi.commarketpaketi.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: marketpaketi - 17,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:54 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3

Cillit Bang´in üstün leke çıkarma teknolojisi sayesinde kirden eser kalmaz. Evinizin her köşesinde tüm kireç, sabun atıklarını ve pas lekelerini süper gücüyle etkin bir şekilde derinlemesine temizler, günlük temizliğinizi kolaylaştırır. Mükemmel temizliği işkence olmaktan çıkartan Cillit Bang temizleyeceğiniz yere spreyle 2 dakika sıkın sonra kolayca parlatın, silin, ovalamaya son vereceksiniz. Cillit Bang en zor lekelere karşı bile etkilidir. Kullanımdan sonra yüzeylerde iz veya tortu bırakmaz. Zor lekelerin üstüne sıkıp bir sünger vasıtasıyla silmeniz yeterli olacaktır. Banyonuzdaki bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cillit Bang Süper Güçlü Yağ ve Kir Sökücü 750 ml konsantre formülüyle anında etkisini gösterecektir. En zor, en inatçı lekelere karşı bile etkilidir. Kurumuş yağ, yemek kalıntılarına ve pas lekelerine karşı uzmandır. Cillit Bang Yağ ve Kireç Sökücü sayesinde evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Lavabolarda, banyo küvetlerinde, tuvaletlerde, duş cam yada akrilik plastikten yapılmış duş Kabinlerinde, musluklarda, krom veya krom kaplama yüzeylerde, paslanmaz çelik ve seramik lavabolarda kullabilir. Seramik yer günlük kirler veya fayanslarda, pvc kaplama zeminlerde de kullanılabilir. Kireç, sabun atıklarını, kiri ve pas lekelerini saniyeler içinde söker atar.

Siz de Cillit Bang Yağ Çözücü ürününü evinizde rahatça kullanabilirsiniz. Cillit Bang  yağ söküçü , sıcak ve hassas yüzeylerde kullanıma uygun değildir.Ters bir etki yaratmaması için ürünü yüzeyde 1 dakika dan fazla bekletmeyiniz. Cillit Bang hasar görmüş oymalı yada mat cam, vernikli yada cilalı yüzeylerde, mumlu ya da yağlı tahta zeminlerde, pirinç bakır çinko kaplama metallerde ve muşamba, kumaş halı, üzerinde kullanımı uygun değildir.

Cillit Bang - Yağ çözücü yeşil

Sonunda Türkiye ovalamadan parlatacak.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz