Clin Limon Cam Temizleyici Sprey 500 ml

Uygun Fiyat0

6,90 TL

En İdeal Site: paramarkada.comparamarkada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: paramarkada - 6,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:45 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Cam temizliği oldukça zordur. Hatta birçok kişi bu yüzden cam temizlemekten nefret eder. Clin Limon Cam Temizleyici Sprey, artık cam temizliğini sizler için kolaylaştırıyor. Özel formülü sayesinde hiç leke bırakmadan camlarınızı mükemmel bir şekilde temizlerken parlatıyor. Sıradan cam temizleyici spreylerden farklı olarak camlarınızda su lekelerinin oluşmasını engelliyor. Ürün ile sildikten sonra camlarınızda su ve kir hiç leke tutmadan akıp gidiyor.

Clin, cam temizliğinde kullanabileceğiniz ve farklı etkilere sahip birçok cam temizleyici spreyi piyasaya sunuyor. Clin Limon Cam Temizleyici Sprey de Clin’e ait cam temizleme ürünleri arasında yer alıyor. Ürünün en büyük ve çarpıcı özelliği ürünü kullanarak temizlenen camda su ve kir lekesi tutmasına izin vermemesidir. Temizlenen camlarda herhangi bir iz bırakmadan parlaklık kazanmasını sağlıyor. Özellikle yağmur sonrasında camda oluşan su damlalarının akıp gitmesini sağlayarak su damlası lekelerinin önüne geçiyor.

Clin Cam Temizleyici Sprey Kullanımı

Clin Limon Cam Temizleyici Sprey

  • Clin Limon Cam Temizleyici Sprey, en kirli camlarda bile ön temizliğe gerek kalmadan mükemmel sonuçlar yartıyor.
  • Silenecek camlara ürünü belli noktalara püskürtün, ardından kuru bez yardımı ile kurulayın. Dilerseniz mikrofiber bezinizi hafif nemlendirerek de silebilirsiniz.
  • Camlarınız normalden daha fazla kirli ise yüzeye 3-4 noktaya gelecek şekilde ürünü püskürtebilirsiniz. Böylece daha etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz.
8.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: 5 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz