Colgate Diş Fırçası 360° Gold Yumuşak

Uygun Fiyat+1

12,19 TL

En İdeal Site: yukko.comyukko.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: yukko - 12,19 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:00 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Colgate diş macunları konusunda gelişmiş bir alt yapıya sahip olsa da diş fırçaları alanında henüz tam anlamı ile parlama yapabilmiş bir marka değil. Bu nedenle ürettiği diş fırçaları arasında klasik modeller çok daha fazla yer alıyor. Fakat klasik diş fırçaları için lüks denebilecek özellikleri ile bu alanda diş fırçası tercih edenler için oldukça önemli bir ürün olma özelliği taşıyor.

Diş Eti Temizliğine Dikkat

İncelememize takılan ürün 360 derece Gold ürünü. Zira son zamanlar da en çok satan diş fırçası serileri arasında yer alan ürün iki farklı alanda tasarlanmış durumda. Öncelikli olarak diş temizliği sunan diş fırçası aynı zamanda diş etleri içinde oldukça etkili bir ürün olmayı başarmış durumda.

Şirketin reklamlarında yer alan %80 oranında plaklara yol açan bakterilerin temizliğini vaat eden şirket bunu düzenli kullanımda vaat ettiği için verdiği sözü yerine getirme ihtimali çok yüksek. Çünkü sürekli diş fırçası kullanımı bir süre sonra en kalitesiz ürünlerde söz konusu olsa temizliğe yol açacaktır. Fakat biz yaptığımız 7 günlük testlerde diş fırçasının çok daha etkili temizlik yaptığına şahit olduk.

Diş Temizliğine Kattığı Artılar

Diş fırçalarının hiç ilgilenmediği alanlardan olan dil ve yanak bölgelerinde de temizlik vaat eden fırça bu yönü ile bakıldığında oldukça etkili bir ürün. Çünkü fırçada yer alan kıllar gerçekten dil ve yanak bölgelerini içten temizlemeye uygun bir yapıda.

 

Colgate 360 Gold özellikleri

Konuya daha yakından baktığımızda ilk olarak karşımıza çıkan ayrıntı çok fonksiyon için dizayn edilmiş fırça yapısı oluyor. Fırçalama anında dişin iki bölümüne de erişilebilir yapıda olan söz konusu fırçalama ile dişleriniz daha az çaba ile çok daha kısa sürede temizlenecek.

Fırçada yerleştirilmiş özel yumuşak kıllar tamamen dişlerin parlatılması için eklenmiş özelliklerden biri. Bu sayede yüzey lekelerine çok daha yakından müdahale ile çözümler sunmak mümkün.

Bakteri temizliği için %96 oranında temizlik garantisi sunan diş fırçası ayrıca ağız kokusunu da temizlenen bakteriler ile ortadan kaldırıyor.

Colgate 360 gold ürünü diş fırçaları düşünüldüğünde giriş seviye de bir ürün. Bu nedenle akıllı diş fırçaları ile kıyaslamak yanlış olur. Fakat ürün vaat ettiği her ayrıntı üzerinde başarılı bir şekilde işlem yapıyor. Bu nedenle ürün için eksi bir not vermek doğru olmaz.

 

Ağız Kurtaran - Colgate 360 Reklamı

Plajı kasıp kavuran yeni kahramanımız "Ağız Kurtaran" Colgate 360 Diş fırçası reklamı:)

5 Genel Puan
Diş Fırçalamak İçin Ortalama Bir Ürün

Amaç pratik diş fırçalamak olduğunda fazlası ile yeterli bir diş fırçası

ARTILARI
  • Diş fırçalamak için kullanıma değer bir ürün
  • Gerçekten diş etrafında daha fazla alana temas ediyor.
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz