COLGATE DİŞ MACUNU OPTİK BEYAZ

Uygun Fiyat0

11,90 TL 18,90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 11,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Bembeyaz Dişler İçin Colgate Markasından Optik Beyaz

Colgate markasının son olarak geliştirdiği ürün olan bu diş macunu düzenli kullanıldığı takdirde dişlerinizde bulunmakta olan lekeleri yok eder ve yeni leke oluşumuna karşı koruma yaratır. Diş macununun içerdiği zengin formül sayesinde çok etkili olmaktadır. Uyguladığı formül klinik açıdan da kanıtlanmış durumdadır. Aynı zamanda dişlerde oluşan kahve ya da çay gibi şeylerin yaptığı o zor lekeleri de temizleyerek iyi bir diş temizliği sunar.

İçerdiği formülü ile lekeleri yok ederken aynı zamanda da diş minelerinin güçlenmesini sağlar. İçerdiği son teknoloji ile içeriğinde olan mikro kristaller ile dişlerdeki beyazlığı büyük oranda arttırmaktadır aynı zamanda etkili içeriği ile etkili ve dikkat çekici dişler oluşturur. Colgate optik ailesinde altı adet ürün bulunmaktadır.

Bembeyaz görünen dişleri kim istemez ki, bunun için colgate sizlere optik beyaz diş macununu sunuyor. Macunun içeriğinde mavi tanecikler bulunuyor. Bunlar optik beyazlatmayı sağlamakta. Colgate optik beyaz diş macunu ağzınıza iyi ve etkili bir ferahlık sunuyor. Yaklaşık olarak bir hafta kullandıktan sonra dişlerinizde meydana gelecek farkı çok kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz.

Kullanımı ve Diğer Özellikleri

  • Colgate optik beyaz diş macununu günde iki defa fırçalamanız yeterli olacaktır.
  • Ürünü diş fırçanıza çok az bir şekilde sürünüz ve mutlaka düzenli olarak kullanınız aksi takdirde dişlerinizi beyazlatmada pekk fazla etkisi olmayacaktır.

Colgate Optik Beyaz Anında Beyazlık Tanıtım Videosu

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz