Colgate Max One White 75 ml

Uygun Fiyat0

8,95 TL

En İdeal Site: hobimtek.comhobimtek.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hobimtek - 8,95 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:47 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Ağız ve diş sağlığının vazgeçilmezi olan günlük ağız bakımınızı kolaylaştırmak ve hemen hemen her bireyin şikayetçi olduğu diş sarılığı sorununa çözüm bulmak için tasarlanmıştır. Maksimum beyazlığı hedefleyen ürün bu konuda oldukça iddialı ve emsallerine oranla da başarılıdır. Gün içinde tüketilen çay, kahve, asitli içecekler sigara vs. dişlerin doğal yapısının bozulmasına ve sararmasına sebep olur.

 

Ürün saf şeffaf bir yapıda olup, keskin bir nane aroması içerir. Uzun süreli nane ferahlığı ağzınızda kalır. Ürünün vaadi dişlerinizi doğal rengine dönüştürmektir. Yani üründen size ait olmayan bir diş beyazlığı beklemeniz yersiz olacaktır. Fakat diş minesinin fırçalandıkça beyazladığı hesaba katıldığı zaman ürünün düzenli kullanımda uzun süre sonra da olsa dişiniz için birkaç ton beyazlık sunabileceği gerçeği göz ardı edilmemelidir.

Ürünün Genel Özellikleri

Ürünün jel yapısı sayesinde diş fırçasına yapışıp kalması da söz konusu olmaz fırça temizliği için kolaylık sağlar. Ayrıca diş fırçasın sürülen diş macununun genellikle düşmesi sorunu ile karşılaşan herkes için iyi haberse jel formunda olan ürünün artık diş fırçanızdan yere düşmeyeceği yönünde olacaktır. Bu yönü ile ele alındığında inceleme ekibimizin radarında yerini alan ürün inceleme ekibimiz tarafından incelenmiş ve kullanım kalitesi gerçekten onaylanmış ürünler arasındaki yerini almayı hak etmiştir.

Diş fırçasının doğru seçildiği durumlarda Colgate max one White tam manası ile kalitesini ortaya çıkartma vaadinde bulunmaktadır. Seçilmesi gerekilen diş fırçası ile ilgili bir açılma ise yapılmış değil. Fakat söz konusu ürünün istenilen başarıyı sunabilmesi için gerçekten de ağız yapınıza uygun tasarlanmış ve size kolaylık sağlayan kaliteli bir fırça ile ortaya çıkabilme ihtimali çok yüksek olacaktır.

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu

Muhteşem gülüşler için.. http://www.eczane.com.tr/colgate-optik-beyaz-dis-macunu-2-adet-75ml.

7 Genel Puan
Colgate ile Temiz Gülüşler

Diş fırçalamayı kolaylaştıran ve daha da pratikleştiren bir macun arayanları için son derece faydalı

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
9
ARTILARI
  • Ürün her tür diş fırçası ile uyum gösteriyor
  • Diş Macunları sınıfında üstün özelliklere sahip
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz