Colgate Total Profosyenel Diş Eti Sağlığı Arayüz Diş İpİ 50 mt

Uygun Fiyat0

11,99 TL 17,00 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Trendyol - 11,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:32 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Ağız ve diş bakımına yardımcı olarak hazırlanmış diş ipidir. Ürünün işlevi diş fırçalaması ile dişlerden temizlenmeyen diş aralarına takılıp kalan bakteri ve plağı yok ederek sağlıklı bir ağza sahip olmanızı sağlamaktır. Fakat ürünün işe yaraması yani sizi söz konusu şikayetlerden koruyabilmesi için mutlaka düzenli kullanım gerektirmektedir. Ayrıca fırçalama öncesi kullanımda oldukça temiz bir ağız yapısına erişmenizi sağlayacaktır.

 

Henüz günlük diş ipi kullanmayı alışkanlık haline getiremediyseniz; hemen başlamalısınız. Diş fırçanızın ulaşamadığı dişler arasındaki artıkları çıkarmak için günde en az bir kez diş ipi kullanmak gerekir. Doktorların da tavsiyesi doğrultusunda kürdan ya da benzeri sivri metalleri kullanmak yerine diş iplerini kullanmanız diş minesinin bütünlüğünün bozulmasını engelleyecek ve dişlerinizde hassas bölgelerin açılması riskini ortadan kaldıracaktır.

Ürünün Teknik Özellikleri ve Kullanımı

  • Colgete Total Profosyonel Diş Eti Sağlığı Arayüz Diş İpi’ni kullanırken dikkat etmeniz gereken konulara yakından baktığımızda öncelikli olarak diş fırçalamadan önce kullanılması gerektiği öne çıkan ve daha önce altını çizdiğimiz ilk konu olacaktır.
  • Yeteri miktarda diş ipini kopardığınıza emin olun dişleriniz arasında diş ipiyle temizleme yaparken diş etlerinize hasar vermemeye özen gösterin. Ayrıca özellikle aralarında açıklık bulunmayan dişlerinizin arasına sokmaya çalışmanız hem diş eti minesine zarar verebileceği gibi hem de diş eti kanamasına neden olabilir.
  • Diş ipi kullandıktan genel kanının aksine uzmanlar ve inceleme ekibimizin elde ettiği veriler ışığında dişinizi fırçalamanız doğru seçim olacaktır. Çünkü söz konusu artıkların diş aralarından çıkıp yutulmaması önerilen temizlik yöntemidir.
8 Genel Puan
Diş Fırçalama Öncesi Diş Temizliği

Diş aralarında kalan artıklar için faydalı bir ürün

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
8
ARTILARI
  • Kolay kullanım paketine sahip
  • Her zaman taşınabilecek ölçülerde
EKSİLERİ
  • Rulonun bazı bölümleri çabuk kopabiliyor
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz