DALİN BEBEK ŞAMPUANI

Uygun Fiyat+1

6,99 TL

En İdeal Site: joker.com.trjoker.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Joker - 6,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:20 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Bebek Cildi ve Göz Sağlığı Düşünlü

Türkiye de bebek bakım ürünleri denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı başaran dalin son yıllarda sürekli çeşitlendirdiği ürünler ile inceleme ekibimizin bu alanda ilgisini çeken önemli bir merkez olma özelliği taşıyor.

Dalin yeni geliştirmiş olduğu bebek şampuanını klinik testler yaparak göz yakmadığını kanıtlamış durumda. Bizde bir bebek üzerinde denemesek de bir yetişkin üzerinde göz yakmadığı sonucuna ulaşmış durumdayız. Bu nedenle özellikle Dalin firmasının bu noktada hakkını vermek gerekiyor. Ürünün en önemli özelliği doğduğu günden itibaren bebeklerde kullanılabilir olması. Bu sayede bebeğin ilk günlerinde yıkanma sorunu da çözülmüş olacak

Dalin ürettiği ürünleri dermatolojik açıdan mutlaka deneyerek sorun oluşturmayan içerikleri üretmeyi tercih ediyor. Yine bu üründe de benzer testlerden tam puan almayı başaran Dalin ayrıca alerji testi olarak açıklanabilen hipoalerjik testlerden ürünü geçirerek saflığını kanıtlamış durumda. Ayrıca ürün bebek cildinde yer alan pH değerlerine uygun olacak şekilde üretilmiş durumda. Dalin her ürününde olduğu gibi bu üründe de paraben ve alkol kullanmayarak oldukça kaliteli bir projeye daha imza atmış durumda.

Sevilen Dalin Reklamları Hepsi Bir Arada

En sevilen dalin reklamları bir arada iyi seyirler.

8.5 Genel Puan
En Temiz Saçlar İçin Dalin

Endişe Etmeden Bebeğinizi Yıkayabilirsiniz

Fiyat Fayda Dengesi
8.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz