Dalin Bebek Yağı Normal 300 ml

Uygun Fiyat0

29,89 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: N11 - 29,89 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:09 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Nemlendirici Etkiye Sahip

Bebek ciltleri söz konusu olduğunda bakımları son derece büyük özen gerektiriyor. Zira dünyaya yeni gözlerini açmış bebeklerin ana rahminden gelip dünya atmosferine ve atmosferik koşullara bağlı etkilere alışma süreci için son derece önemli bir zaman dilimi gerekmekte. Bu zaman dilimini sağlıklı ve huzurlu geçirebilmesi için bilimin ışığında geliştirilmiş ürünler oldukça büyük önem taşıyor.

 

Dalin Bebek Yağı Normal ve bakım ürünleri denildiğinde akla ilk gelen ve yüzde yüz yerli olan markalar arasında yer alıyor. Yerli ya da yabancı fark etmeksizin ürettiği ürünlerin taktir edilecek bir yönü olduğunu itiraf etmemek haksızlık olur. Bu nedenle inceleme ekibi olarak bu yönü ile kendilerini taktir ediyoruz.

Kullanım Yöntemleri ve Etkileri

  • Ürün ilk olarak bebek cildinin yaşadığı hassasiyet sorunlarına çözüm bulmaya odaklanmış durumda. Ciltte görülen kuruluğu uzun süreli nemlendirmeyi başaran ürün 24 saat nemli bir deri vaat ediyor.
  • Bebek cildinin çok daha parlak ve sağlıklı olması için de çalışma yapan ürün kullanıldıktan 24 saat sonra dahi ciltte beklenen yumuşaklık ve parlaklığı sizlere sunacaktır.
  • Ayrıca yetişkinlerin hamilelik döneminde sorun yaşadığı çatlakların kapanması içinde kullanmasına uygun bir üründür.
  • Ürün dermatoloji testlerinden tam puan almış ender bir ürün olmakla birlikte ayrıca hipoalerjiktir.

İçerisinde alkol ya da paraben bulundurmayan ürün son kimyasallardan arındırılmış içeriği sayesinde bebeklerin cilt sorunlarına tek başına cevap verebilecek niteliktedir.

Yeni Dalin Avokado Bebek Yağı Reklamı 2017 Uzun

Yeni Dalin Avokado Bebek Yağı Reklamı 2017 Uzun.

7 Genel Puan
Bebek Ciltleri İçin Olmazsa Olmaz

Temiz bir cilt hazırlanarak uygulanması unutulmamalı

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz