DAVİD BECKHAM THE ESSENCE DEO ERKEK NATURAL SPRAY

Uygun Fiyat+2

12,99 TL 29,00 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: trendyol - 12,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:01 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Parfümde Zirve El Değiştiriyor

David Beckham Essence ürünü baharatlı ve mistik kokuları ile kalıcı ve etkili aromasını erkeklere özel vazgeçilemeyen ürün olmaya hazırlanıyor. Ürünün içeriğinde bulunan birçok özütün farklı kokular salgılaması ile etkileyiciliğini arttırıyor.

Greyfurt, lavanta, elma, kaşmir ağacı, tonka fasulyesi, kakule yağı ve menekşe yapraklarının esansları ile elde edilen bu koku etkisini uzun süre koruyor. Tenle buluşarak uyum sağlayan ve kokunun etkisinin tenle buluşması sonucunda büyüleyiciliğin artması kaçınılmaz oluyor. Ürünün erkek kokusunda marka olması kaçınılmaz. Çünkü erkeklere hitap eden uyumu ile kadınları da kendisine hayran bırakan bir aromaya sahip.

En Çok Tercih Edilen Ürün

David Beckham The Essence Deo Erkek Natural Spray ürünü ile marka ciddi kitleye ulaşacağa benziyor. Hedeflediği başarıyı elde etmesi kaçınılmaz. Marka ürünün tanıtımında David Beckham’ın reklamlarında yer aldığı ürün için ‘ HER ERKEK KENDİNİ MUTLU EDEN BİR ŞEYE SAHİPTİR. THE ESSENCE’NİN KOKUSU İŞTE O MUTLULUK ANLARINDAN GELİYOR’ şeklinde tanıttığı ürün için beğeniler hızla artıyor.

Macera ve aşkın kokusu olarak nitelendirdiği ürün yok satan ürünler arasına girmeyi başarmış durumda. Erkeklerin özellikle markanın yüzü haline gelen David Beckham’ın tanıttığı ürün olması açısından tercih ettiği ürün için Backhem gerçekten iyi bir referans olmuş durumda.  Ürün kimyasal bulundurmayan doğal bitki esansları ile üretildiği için cildinize zarar vermez güvenle kullanım sağlayabilirsiz.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    hamit 12/02/2018 at 13:30

    Vücut kokusu olarak en sevdiğim ürün ve fiyatı oldukça uygun

Yorum Bırakın

Temiz Temiz