DİOR HYPNOTİC POİSON EDT BAYAN PARFÜM 100 ml orijinal

Uygun Fiyat+1

259,99 TL 534,00 TL

En İdeal Site: limbamba.comlimbamba.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: limbamba - 259,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:41 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Bir Parfümden Daha Fazlası

Üretici firmanın bu parfümü ürettikten sonra kullanıcıya sunarken bir sloganları söz konusuydu. Yasak meyveden yapılmış ve erkekleri büyüleyen koku şeklinde piyasaya sundukları ürün gerçektende erkekleri büyüleyen ve kadınlarca çok tercih edilen bir ürün olmuştur. Ürünün yasak meyve diye adlandırdığı cennetteki yasak meyveyi çağrıştırmaktaydı.

Bu bağlamada içgüdüleri harekete geçiren bir parfüm şeklinde yorumlanmıştır. Parfümün etkileyici ve uzun süre geçmeyen kokusu insanların ilk aldıkları koku ile daha sonra zamanla aldıkları koku arasında değişimler olduğu görüldü. Bu da etkileyici özelliğinin bir parçası olmalıydı. Kullanan bayanların tercih sebepleri de kullandıktan bir süre sonra alınan kokudaki değişimin gerçekten farklılık yaratması ve dikkat çekmesi.

Size Özellikler Katacak

Dior Hypnotic Poison Eau de Toilette bayan parfümü cesaretli ve gizemli kadını temsil ediyor. Modern hayatta kadının vazgeçilemez yerini gizemli kadınların tamamlayacağını ve kadınların bu alanda etrafındaki insanları sarhoş edecek bir etkiye sahip olduğunu belirtiyor.

İçeriğinde dört farklı yöne etki eden zıt aromaları barındırıyor. Acı badem ve carvi, zengin zambak ve yasemin, jacarandra ve vanilya, misk kokularını birleştiriyor. Bu dört farklı koku türleri ile büyüleyicilik, duygusallık, gizemlilik ve abartılı olmayı bir arada toplayarak sarhoş edici etkiye sahip oluyor. Etkileyici kadınların tercihi olan Dior Hypnotic Poison Edt ile bu etkileyiciliğinizi çok daha uzun süre korumanız mümkün olacak.

DIOR Hypnotic Poison

Parfum commercial.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz