Dixi Yüzey Temizleyici Badem Sütü Özlü Ahşap Yüzeyler için Özel 2500 ml

Uygun Fiyat0

14,94 TL 24,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 14,94 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:53 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Dixi Yüzey Temizleyici Badem Sütü Özlü Ahşap Yüzeyler için Özel, ahşap yüzeylere özel formülü ile ahşap yüzeylerin temizlenirken korunmasını sağlıyor. Özellikle ahşap yüzey temizliğinde en büyük problemlerden biri olan leke oluşumuna izin vermiyor. Ayrıca nötr pH seviyesi sayesinde ahşap ve parkelerin zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini sağlıyor.

Ofiste ve evde ahşap yüzeylerin temizlenmesi oldukça zordur. Her ne kadar yeni nesil parkelerin uzun süre parlaklığını kaybetmediği söylense de zamanla silinmekten dolayı yüzeyler parlaklığını kaybederek matlaşıyor. Hatta bir süre sonra parkeler başta olmak üzere tüm ahşap yüzeylerde çizilme ve renk değişimleri yaşanıyor. Bu yüzden bu durumun önüne geçmek ve ahşap yüzeylerin parlaklığını korumak için kullandığınız yüzey temizleyicinin özenle seçilmesi gerekir.

Dixi, aradığınız tüm özellikleri badem sütlü özünde barındıran yüzey temizleyicilerden biridir. Ekstra kurulmaya gerek bırakmadan yüzeyleri derinlemesine temizler. Ayrıca yaydığı ferah koku ile temizlik hissini tüm evde hissetmenize yardımcı olur. Suyla karıştırarak uyguladığınız takdirde durulamanıza gerek kalmaz. Parke ve diğer ahşap yüzeylerde zamanla oluşan matlaşma ve aşınmanın önüne geçerek yüzeylerin parlaklığını korur.

Dixi Yüzey Temizleyici Badem Sütü Özlü Ahşap Yüzeyler için Özel Kullanımı

  • Temizleyeceğiniz yüzeyin kirlilik oranına göre ürünün kullanım miktarı değişir. Çok kirli veya çok büyük alanlarda kullanacağınız zaman yüzey temizleyicinin miktarını artırmanız gerekir.
  • Normal kirli yüzeyler için yarım kova (5 lt) suya 3 kapak (90 ml) Dixi ekleyin. Eğer normalde daha fazla kirliyse bir kapak daha suya Dixi ekleyebilirsiniz.
  • Zor ve inatçı lekelerin bulunduğu yüzeyler suyla karıştırmak yerine doğrudan kullanabilirsiniz. Kirli yüzeye doğrudan ürünü dökün. Nemli biz bez yardımıyla ovalayın ve ardından durulayın. Dilerseniz direk yüzeye ürünü dökmek yerine nemli beze ürünü dökerek de uygulayabilirsiniz. Doğrudan kullanımlarda mutlaka yüzeyi kurulamanız gerektiğini unutmayın.

 

8 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz